Persona archief

ONK 35 (2019)

datum:zaterdag 6 juli 2019
organisatie:'t Wort Wat
lokatie:Landgoed Klein Vennep, Nieuw Vennep
kampioen:Martijn de Zeeuw
aantal inzendingen:545
gemiddelde score:73
laagste score:7
hoogste score:91

Verenigingen (voor zover bekend)

VerenigingBierenInschrijvingen
Dionysos, Bier-, wijn- en kaas makers gilde   79 23
't Wort Wat   67 33
Triple W   25 11
De Roerstok   18 8
ABV de Bierkaai   18 7
De Amervallei   16 6
Wijn aan de Rijn   15 6
De Deltabrouwers   15 4
Maasland Thuisbrouwers Genootschap   14 4
A.W.B.G. Raalte   10 3
Bergsche Bierbrouwers Gilde   10 2
Sint Rombout, De noord-limburgse bierbrouwers   8 3
Groningsch Bier- en Wijnmakersgilde   6 2
Brouwersgilde "De Roode Toren"   5 2
Twents bierbrouwers Gilde HAB   5 1
De Koperen Tsjettel   5 1
Bier- en Wijngilde Ambrasserie   4 1
Peels Bierbrouwersgilde   3 2
St. Petri Gilde   3 1
Entre Les Collines (BE)   3 1
IBU (Ik Brouw in Utrecht)   3 1
Gambrinus   1 1

Bieren per klasse

A: 95
B: 45
C: 162
D: 149
E: 46
V: 48

Uitslagen

Klasse:

Klasse A

DeelnemerSamen metGildeBiertypeNr.Scoreeind klassering
Harry Lenis (Dronten)St. Petri GildeKölschA_10_04881
Henk Verbeek (Meerlo)H.F.A. Dionysos, Bier-, wijn- en kaas makers gildeSaison - normaalA_18_18862
Peter Vermerris (Rilland)Rene VermerrisDe DeltabrouwersBitter Blond (B) - normaalA_03_04853
Tymon Kerste (Maarssen)American PA - normaalA_01_01844
Erik Willemsen (Grubbenvorst)Hans WillemsenDionysos, Bier-, wijn- en kaas makers gildeWeizen - normaalA_20_03844
Henk de Heer (Elburg) De TuimelaarsIrish Red Ale - HopA_09_02835
Anton Hoogland (Winschoten)Groningsch Bier- en WijnmakersgildeSaison - normaalA_18_14835
Daniel Eisinger (Katwijk)'t Wort WatAmerican PA - normaalA_01_14835
Gijs Verduijn (Mijdrecht)Wijn aan de RijnPilsener Urtyp - normaalA_17_02835
Sander Dieben (Haarlem)ABV de BierkaaiWeizen - normaalA_20_17835
Tom Westerveld (Heemstede)'t Wort WatBrettanomyces Blond - BrettA_04_02835
Marco Brant (Haarlem)Antony leadbeater ABV de BierkaaiSpeciale Belge - HopA_19_02835
Harry Lenis (Dronten)St. Petri GildeWeizenA_20_23835
Sjaak / S van der Lee (Deventer)Brouwersgilde "De Roode Toren"Saison - normaalA_18_02826
Jeroen Cuppen (Nijmegen)Maasland Thuisbrouwers GenootschapPilsener Urtyp - normaalA_17_01826
Thijs van de Wouw (UTRECHT)Weizen - normaalA_20_18826
Ben Homan (Balloo)American PA - HopA_01_17826
Hein van Dee (The Hague)Faro - normaalA_07_01826
Hans van de Grootevheen (Leusden)John VisDe AmervalleiDortmunder Export - normaalA_06_02826
Ewald Lap (Utrecht)IBU (Ik Brouw in Utrecht)Dortmunder Export - normaalA_06_01817
joep verbruggen (Horst)phil janssen
dionysos melderslo
Dionysos, Bier-, wijn- en kaas makers gildeAmerican PA - HopA_01_12808
Herman Verbeek (Overloon)Maasland Thuisbrouwers GenootschapWeizen - normaalA_20_20808
Edo De Bruyn (Groningen)Saison - normaalA_18_01799
Arne Bultman (Amstelveen)Saison - normaalA_18_04799
Gerard Maas (hoogerheide)Bergsche Bierbrouwers GildeSaison - normaalA_18_08799
Joris Rutten (Meerlo)Bram JoostenDionysos, Bier-, wijn- en kaas makers gildeWeizenA_20_04799
Jeroen Verbruggen (Melderslo)joep verbruggenDionysos, Bier-, wijn- en kaas makers gildeWeizen - normaalA_20_05799
Jan Sikkens (Bolsward)De Koperen TsjettelBrettanomyces Blond - HoutA_04_01799
Thom Kemperman (Almere)American PA - normaalA_01_22799
Ferdinand van der Linden (Oss)Willem Jan van Ras
Frans van der Linden
Bitter Blond (B) - normaalA_03_017810
Ralph Hergaarden (Amersfoort)De AmervalleiCalifornia SteamA_05_017810
Teun Dijkers (Rossum)Ordinary & Best BitterA_14_017810
Tonny Giesen (Zelhem)Brouwersgilde "De Roode Toren"Witbier - HopA_21_027810
Theo Camps (Swolgen)Sint Rombout, De noord-limburgse bierbrouwersKuit - normaalA_11_017810
Richard Oldeman (Rosmalen)John CrooijmansTriple WPilsener Urtyp - normaalA_17_037810
Ad Nuenen (Almere)ABV de BierkaaiAmerican PA - normaalA_01_037711
Jan Dre Dekker (Uithoorn)ABV de BierkaaiSaison - HopA_18_127711
joep verbruggen (Horst)phil janssen
dionysos melderslo
Dionysos, Bier-, wijn- en kaas makers gildeWeizen - normaalA_20_087711
Joeri Postma (Purmerend)Saison - normaalA_18_177711
Herman Verbeek (Overloon)Maasland Thuisbrouwers GenootschapWeizen - normaalA_20_197711
Coen Oreel (Zeist)Witbier - normaalA_21_077711
Jaap Broekhuizen (Enumatil)Weizen - normaalA_20_217711
gianni liekens (Schriek)OktoberfestA_13_017711
Ben Haspers (ROTTERDAM)American PA - normaalA_01_047612
joep verbruggen (Horst)phil janssen
dionysos melderslo
Dionysos, Bier-, wijn- en kaas makers gildeWeizen - normaalA_20_097612
Gerard Bovenmars (Raalte)Berend Wessels
GerBer A.W.B.Gilde Raalte
A.W.B.G. RaalteMünchener Helles - normaalA_12_027612
André Janssen (Bunde)Witbier - normaalA_21_087612
Koen Oud (Berkhout)Vok Oud
Nick Oud
Cas Knol
Old Berckhout
't Wort WatWeizen - normaalA_20_017513
Jeroen Verbruggen (Melderslo)joep verbruggenDionysos, Bier-, wijn- en kaas makers gildeSaison - normaalA_18_157513
Ronald Mascle (Kapelle)De DeltabrouwersWitbier - normaalA_21_047513
gianni liekens (Schriek)Pilsener UrtypA_17_047513
Teun Dijkers (Rossum)PilsenerA_16_017414
Coen Oreel (Zeist)Saison - normaalA_18_107414
Bram Hoogesteger (Kapelle)De DeltabrouwersWeizen - normaalA_20_167414
Hein van Dee (The Hague)Münchener Helles - normaalA_12_057414
Alex Smit (Wilnis)Wijn aan de RijnSaison - HopA_18_137315
Rico van Breen (Alphen aan de Rijn)Jordy van BreenWijn aan de RijnBitter Blond (B) - BrettA_03_037315
Maarten Jansen (Tilburg)De RoerstokSaison - normaalA_18_207315
Edo De Bruyn (Groningen)Witbier - normaalA_21_017216
Koen Oud (Berkhout)Vok Oud
Nick Oud
Cas Knol
Old Berckhout
't Wort WatWeizen - normaalA_20_027216
Max van Amsterdam (Helmond)Jeroen van Amsterdam
Bob van Amsterdam
Weizen - normaalA_20_107216
Ben Gho (Heerlen)Ben Gho
Denes Miklos
Arpad Lux
Witte Juffer
Dionysos, Bier-, wijn- en kaas makers gildeWitbier - HopA_21_037216
Gerard Bovenmars (Raalte)Berend Wessels
GerBer A.W.B.Gilde Raalte
A.W.B.G. RaalteKölsch - normaalA_10_027216
Jack Van Gils (Weelde)Witbier - normaalA_21_057216
Sander de Groot (Groningen)Groningsch Bier- en WijnmakersgildeBitter Blond (B) - normaalA_03_027216
John Henschen (Gouda)Cees Rijkaart
Tjapko van Loon
Hopman Die Kantanky's
Pilsener - normaalA_16_027216
Herman Verbeek (Overloon)Maasland Thuisbrouwers GenootschapAmerican PA - normaalA_01_167216
André Janssen (Bunde)Münchener Helles - normaalA_12_047216
Sander Kregting (Millingen aan de Rijn)Witbier - normaalA_21_097216
gianni liekens (Schriek)American PAA_01_187216
Jeroen Free (Bergen op Zoom)Bergsche Bierbrouwers GildeAmerican PAA_01_107117
Ronald van Rijssel (Rijsenhout)Martin van Rijssel't Wort WatWeizen - normaalA_20_117117
Jeffrey Buntsma (Woubrugge)Theo de Wagenaar
de Zwetse Brouwerij
Wijn aan de RijnWitbier - normaalA_21_067117
Huub Possen (Mechelen)ELC MeerssenPilsener - normaalA_16_037117
Din Boekestijn (s-Gravenzande)D.M. 't Wort WatPilsener - normaalA_16_047117
Sjaak / S van der Lee (Deventer)Brouwersgilde "De Roode Toren"Saison - normaalA_18_037018
Tymon Kerste (Maarssen)Saison - normaalA_18_067018
Wim-Jaap de Lang (Geldermalsen)Pilsener - normaalA_16_057018
Reinold Koelink (Arnhem)Triple WPilsener - normaalA_16_067018
Marco Brant (Haarlem)Antony leadbeater ABV de BierkaaiMünchener Helles - normaalA_12_066919
Johannes Ravenhorst (Leerdam)Johannes Ravenhorst
Moriaan Zwart
Patric Sentjens
de zwarte raaf
Speciale Belge - normaalA_19_036919
Arne Bultman (Amstelveen)Münchener Helles - normaalA_12_016820
Ton Muskens (Goes)Thijs Muskens
Dirk Muskens
Saison - normaalA_18_196721
Tom van Berkum (Woerden)'t Wort WatAmerican PA - normaalA_01_196721
Nelson Diaz Palacio (Velserbroek)Steven DuijvestijnSpeciale Belge - normaalA_19_016622
Jeroen Verbruggen (Melderslo)joep verbruggenDionysos, Bier-, wijn- en kaas makers gildeAmerican PA - normaalA_01_096523
hielke bandsma (eindhoven)hielke Weizen - normaalA_20_226523
Gijs Brouwers (Vlierden)Peels BierbrouwersgildeAmerican PAA_01_206224
Herman Verbeek (Overloon)Maasland Thuisbrouwers GenootschapMünchener Helles - normaalA_12_036125
Menno Bijmolt (Opijnen)Betuwse Bier BrouwersSaison - normaalA_18_055926
Nelson Diaz Palacio (Velserbroek)Steven DuijvestijnAmerican PA - normaalA_01_085926
Gerard Maas (hoogerheide)Bergsche Bierbrouwers GildeSaison - normaalA_18_075527
August van Vught (Mill)Weizen - normaalA_20_245328
Jaap van Geel (Grave)Triple WIrish Red AleA_09_034829
Erik Van Maldegem (Heinkenszand)De DeltabrouwersKölsch - normaalA_10_034230

Overzicht van wedstrijden