ONK Brouwen

ONK 32 (2016)

datum:zaterdag 2 juli 2016
organisatie:De Amervallei
lokatie:’t Klooster, Amersfoort
kampioen:Suzan Foster
aantal inzendingen:530
gemiddelde score:72
laagste score:40
hoogste score:95

Verenigingen (voor zover bekend)

VerenigingBierenInschrijvingen
De Amervallei   41 13
De Koperen Tsjettel   24 7
't Wort Wat   20 8
De Deltabrouwers   17 9
Bergsche Bierbrouwers Gilde   17 5
De Roerstok   16 6
Brouwersgilde "De Roode Toren"   13 5
Maasland Thuisbrouwers Genootschap   12 3
Peels Bierbrouwersgilde   11 4
Wijn aan de Rijn   8 4
Triple W   8 3
Sint Rombout, De noord-limburgse bierbrouwers   8 3
Edes Wijn en Biergilde   8 2
Groningsch Bier- en Wijnmakersgilde   6 2
St. Petri Gilde   5 2
Kennemer Wijn en Bier gilde   5 2
Twents bierbrouwers Gilde HAB   5 1
Dionysos, Bier-, wijn- en kaas makers gilde   5 1
AWA '85 Apeldoorns Bierbrouwers en wijnmakersgilde   4 2
Wijngilde 't Vaatje, Lebbeke (BE)   3 1
ABV de Bierkaai   1 1

Bieren per klasse

A: 105
B: 83
C: 130
D: 129
E: 36
V: 47

Uitslagen

Klasse:

Klasse A

DeelnemerSamen metGildeBiertypeNr.Scoreeind klassering
Peter HendriksenAmerican Pale AleA-59921
Gert Wiegman (Goutum)De Koperen TsjettelWitbierA-39902
Peter Majoor (Eemnes)Edes Wijn en BiergildeAmerican Pale AleA-01883
Marco de RidderIrish Red AleA-102874
Anton Hoogland (Winschoten)Groningsch Bier- en WijnmakersgildeSaisonA-77865
Christina BranderhorstSaisonA-94856
Gerbrand van den BoomenBitter Blond (B)A-20837
Jan-Joris GommansWeizenA-35837
Gijs Brouwers (Vlierden)Peels BierbrouwersgildeBrettanomyces BlondA-50837
Rick Verhees (Aarle-Rixtel)SaisonA-70837
Paul Kessels (Amersfoort)De AmervalleiSaisonA-21828
Herman Verbeek (Overloon)Maasland Thuisbrouwers GenootschapSaisonA-25828
Rien PolakAmerican Pale AleA-47828
Zsolt VehrerPilsenerA-33819
Bernard GoedeBitter Blond (B)A-62819
Jelle Wijbenga (Sint Annaparochie)De Koperen TsjettelPilsenerA-91819
Alex Smit (Wilnis)Wijn aan de RijnWitbierA-448010
Mat VullingsSint Rombout, De noord-limburgse bierbrouwersWeizenA-928010
Theo BranderhorstSaisonA-958010
Robert de Boer (Wijk bij Duurstede)Edes Wijn en BiergildeSpeciale BelgeA-187911
Ad van NuenenBitter Blond (B)A-247911
Jo Crijns-De GriezeWeizenA-277911
Yoeri Sanstra (Voorhout)'t Wort WatSaisonA-437911
Yoeri Boom (Almere)WeizenA-487911
Jan Sikkens (Bolsward)De Koperen TsjettelAmerican Pale AleA-687911
Max Nibbering (Purmerend)SaisonA-857911
Mark Henke (Beverwijk)ABV De BierkaaiOktoberfestA-1077911
KEI BierOktoberfestA-1077911
Henk van Riet (Steensel)SaisonA-097812
joop nohlmans (Oostrum)Dionysos, Bier-, wijn- en kaas makers gildeWitbierA-267812
Martijn TeuneRandolf MathurinSaisonA-577812
Evert van Esveld (Hooglanderveen)De AmervalleiPilsenerA-587812
Tony Aarden (Roosendaal)Bergsche Bierbrouwers GildePilsenerA-747812
Laurens Potman (The Hague)American Pale AleA-837812
Joost Kock (Terheijden)De RoerstokBitter Blond (B)A-867812
Arne Vissers (Engelen)De RoerstokWeizenA-237713
William Kloek (Veghel)Maasland Thuisbrouwers GenootschapPale Ale GBA-327713
Fons Michielsen (Bolsward)De Koperen TsjettelSaisonA-527713
Bert Schutte (Zutphen)Brouwersgilde "De Roode Toren"Bitter Blond (B)A-637713
Ronald OpsomerPilsenerA-307614
Bram Hoogesteger (Kapelle)De DeltabrouwersPilsenerA-887614
Maarten Tiemessen (Heerlen)WitbierA-077515
Tonny Giesen (Zelhem)Brouwersgilde "De Roode Toren"Pilsener UrtypA-497515
W. lensing (Houten)Aron Coenders
Mark ?
WitbierA-727515
Ruud BranderhorstWeizenA-967515
Sjaak van der Lee (Middenbeemster)'t Wort WatBrettanomyces BlondA-197416
B. de WinterPilsener UrtypA-697416
Marcel Nederhoff (Zeist)De AmervalleiSaisonA-987416
Ronald Nederhoff (Woudenberg)De AmervalleiWeizenA-617317
Majken NederhoffIrish Red AleA-1017317
Johan Tiegelaar (Sint-Annaland)Bergsche Bierbrouwers GildeOrdinary & Best BitterA-1047317
Rogier BosmanAmerican Pale AleA-067218
Hans Meulhof (Deventer)AWA '85 Apeldoorns Bierbrouwers en wijnmakersgildeKölschA-297218
Pieter van HouwelingenBitter Blond (B)A-387218
De Vier BroedersBrouwersgilde "De Roode Toren"Bitter Blond (B)A-387218
Edgar Koelewijn (Bunschoten-Spakenburg)PilsenerA-107119
Gabor MagyarBitter Blond (B)A-667119
A.H. (Ton) van Gelder (Hattemerbroek)St. Petri GildePale Ale GBA-737119
Chaim van der MaatSaisonA-1057119
Wolter Jonkman (Hoorn)ABV de BierkaaiKölschA-057020
Arjen SasAmerican Pale AleA-127020
André Janssen (Bunde)Atilde JanssenAmerican Pale AleA-367020
Geert Bax (Eindhoven)PilsenerA-377020
Harry LenisPilsenerA-807020
Jaap van der MeerBitter Blond (B)A-1037020
Jan van den Hoogen (Escharen)De RoerstokPilsenerA-036921
Arent Hulscher (Mijdrecht)Wijn aan de RijnSpeciale BelgeA-816921
Bas Maas (Amersfoort)De AmervalleiKölschA-136822
E. KatuinPilsenerA-226822
Rob KasjotSaisonA-646822
Thijs van de WouwBitter Blond (B)A-1066822
P. RaaijenPilsener UrtypA-456723
Gep Mannak (Rohel)De Koperen TsjettelPilsener UrtypA-536723
BalzerPilsener UrtypA-536723
Adrie Otte (Zutphen)Brouwersgilde "De Roode Toren"Pale Ale GBA-796723
Wilmer WoudwijkSpeciale BelgeA-976723
Joris OeleAmerican Pale AleA-046624
Chris Aarsen (Bad Bentheim)Twents bierbrouwers Gilde HABSaisonA-166624
Hans de Jong (Monnickendam)ABV de BierkaaiBitter Blond (B)A-406525
Hay Staaks (Baarlo)Leo StaaksSint Rombout, De noord-limburgse bierbrouwersWeizenA-716525
Richard Icke (Waddinxveen)Irish Red AleA-846525
Johan HuismanWeizenA-876525
John MustersSpeciale BelgeA-316426
Paul de WitPilsener UrtypA-566426
R. ZoeteweijIrish Red AleA-606426
Jiek Weishut (Baarn)Speciale BelgeA-936426
coen van der veen (Geldrop)Peels BierbrouwersgildeDortmunder ExportA-146327
Marc KruigerDe AmervalleiWeizenA-836327
Andre HondersWeizenA-906228
Patricia Talbot - Kootstra (Beverwijk)Kennemer Wijn en Bier gildeAmerican Pale AleA-176129
Mark DignumSaisonA-156030
Fokko Zandbergen (Maastricht)Entre Les CollinesOktoberfestA-346030
Jaap Wiersma (Terneuzen)De DeltabrouwersSaisonA-516030
Alexander WahbaPilsenerA-546030
Jaap van Geel (Grave)Triple WSaisonA-676030
Vok Oud (Berkhout)Nick Oud
Koen Oud
SaisonA-756030
Johan KoevoetsWeizenA-826030
Rudy van der SchagtBitter Blond (B)A-896030
Rene DelisseDe RoerstokWeizenA-765931
M. GoudzwaardBitter Blond (B)A-115532
K. HoogstraBrettanomyces BlondA-465532
Simon WitterAmerican Pale AleA-425433
Wim van den Kieboom (Prinsenbeek)Bergsche Bierbrouwers GildeOktoberfestA-415234
Tim NederhoffBitter Blond (B)A-1005135
Gerrit Jan Tuller (Amersfoort)De AmervalleiKölschA-994736

Overzicht van wedstrijden