ONK Brouwen

Geschiedenis van het ONK

EditieDatumGeorganiseerd doorLokatieInzendingenAlgemeen kampioen
1zondag 1 april 1984HAB Twents bierbrouwers GildeHengelo (Houtmaat)-Albert Hoffman
2zaterdag 20 april 1985De RoerstokBerkel Enschot (La Trappe/De Koningshoeve)-Derek Walsh
3dinsdag 1 april 1986HAB Twents bierbrouwers GildeHengelo (Houtmaat)-Albert Hoffman
4zaterdag 9 mei 1987De RoerstokBerkel Enschot (La Trappe/De Koningshoeve)-René van Gestel
5zaterdag 16 april 1988HAB Twents bierbrouwers GildeHengelo (Houtmaat)-Albert Hoffman
6vrijdag 22 september 1989De RoerstokOirschot (Brouwerij De Kroon)-Gerrit van der Linden
7zaterdag 29 september 1990De RoerstokArcen (Arcener bierbrouwerij)-Gerard van der Meern & Ron van Hees
8zaterdag 25 mei 1991De RoerstokBerkel Enschot (La Trappe/De Koningshoeve)-Robert Dolmans
9zaterdag 10 oktober 1992De RoerstokBerkel Enschot (La Trappe/De Koningshoeve)-Gerard van der Meern & Ron van Hees
10zaterdag 7 mei 1994De RoerstokBerkel Enschot (La Trappe/De Koningshoeve)-Robert Bloemraad & Peter Stam
11zaterdag 13 mei 1995Triple WNijmegen (Goffertpark)-Cees Koens
12zaterdag 25 mei 1996De RoerstokBerkel Enschot (La Trappe/De Koningshoeve)-Raymond Oosterwijk
13zaterdag 24 mei 1997Bergse Bierbrouwers Gilde-Erik Bouman & Bas van de Voort
14zaterdag 6 juni 1998't Wort Wat-Herman Holtrop
15zaterdag 18 september 1999Bergse Bierbrouwers GildeBergen op zoom-Frits Reumer
16zaterdag 27 mei 2000De RoerstokBerkel Enschot (La Trappe/De Koningshoeve)-Ben Winants
17zondag 27 mei 2001Triple WArnhem (Openluchtmuseum)-Ellen Zwaaneveld
18zondag 17 maart 2002De DeltabrouwersGoes (Centrum De Hollandse Hoeve)229Jan Spoelstra
19zaterdag 24 mei 2003Bergse Bierbrouwers GildeBergen op zoom-Frank Oppedijk
20zaterdag 22 mei 2004De RoerstokHilvarenbeek (Museumbrouwerij De Roos)270Cees van Anrooij
21zaterdag 28 mei 2005HAB Twents bierbrouwers GildeEnschede (Brouwerij Grolsch)408Bram Hoogesteger
22zaterdag 27 mei 2006GambrinusAlmere (Brouwerij de Kemphaan)343 De Vier Broeders
23zaterdag 2 juni 2007De DeltabrouwersKamperland (Brouwerij Emelisse)392Rob Meijer
24zondag 1 juni 2008't Wort WatAlphen a/d rijn (Archeon)327Wil van den Broek
25zaterdag 6 juni 2009De RoerstokBerkel Enschot (La Trappe/De Koningshoeve)476Hay Staaks & Leo Staaks
26zaterdag 5 juni 2010De AmervalleiAmersfoort (Zandfoort aan de Eem)356Caspar Kuik
27zaterdag 28 mei 2011De Koperen TsjettelVeenhuizen (Brouwerij Maallust)406Rudy Nordhausen
28zaterdag 2 juni 2012De DeltabrouwersKamperland (Brouwerij Emelisse)440Theo Verschoor
29zondag 2 juni 2013't Wort WatHaarlem (Brouwerij Jopen kerk)496Fons Michielsen
30zaterdag 24 mei 2014De RoerstokBrand brouwerij, Wijlre505Jeroen Free
31zaterdag 6 juni 2015Bergsche Bierbrouwers GildeBergen Op Zoom518Jan Sikkens
32zaterdag 2 juli 2016De Amervallei’t Klooster, Amersfoort530Suzan Foster

Geschiedenis van het BONK

EditieDatumGeorganiseerd doorLokatieInzendingenAlgemeen kampioen
1zaterdag 20 november 2004Groningsch Bier- en WijnmakersGroningen (speciaalbiercafe 't Paard van Troje)24Theo van de Voorde & Erik Deelissen
2vrijdag 25 november 2005De Koperen TsjettelBolsward (Brouwerij Usheit)33Bas Huijbrechts & Jan-Willem van Schagen
3zaterdag 21 oktober 2006Maasland Thuisbrouwers GenootsOss (Maasland Brouwerij)39Martin Ostendorf
4zaterdag 15 november 2008De AmervalleiAmersfoort (Cafe Zomaar)32Ronald Nederhoff
5zaterdag 14 november 2009HAB Twents bierbrouwers GildeHengelo (Cafe Merlijn)59Wil van den Broek
6zaterdag 25 september 2010Bergse Bierbrouwers GildeBergen op Zoom (Biercafe het Provoosthuis)15Caspar Kuik
7zondag 9 oktober 2016Brouwersgilde "De Roode Toren"IJsselpaviljoen, Zutphen71Mark Henke