ONK Brouwen

ONK 18 (2002)

datum:zondag 17 maart 2002
organisatie:De Deltabrouwers
lokatie:Goes (Centrum De Hollandse Hoeve)
kampioen:Jan Spoelstra
aantal inzendingen:229
gemiddelde score:68
laagste score:31
hoogste score:90

Verenigingen (voor zover bekend)

VerenigingBierenInschrijvingen
't Wort Wat   54 8
De Koperen Tsjettel   14 4
De Deltabrouwers   13 2
De Roerstok   9 2
St. Petri Gilde   8 2
De Wortketel   5 1
Bergsche Bierbrouwers Gilde   3 1

Bieren per klasse

A: 47
B: 17
C: 62
D: 84
V: 19

Uitslagen

Klasse:

Klasse A

DeelnemerSamen metGildeBiertypeNr.Scoreeind klassering
Frank OppedijkAA_07_01861
Marco Geilings (Ossendrecht)AA_06_01842
Raymond Oosterwijk (Zwolle)St. Petri GildeAA_13_11813
Louis Smeding (Eckelrade)AA_09_01804
Rene GeilingsAA_10_05715
Bram Hoogesteger (Kapelle)De DeltabrouwersAA_01_10706
Bart BoldingAA_13_09687
Siem De BruinAA_09_02678
Frank OppedijkAA_05_01759
Age de VriesHennie Govaers't Wort WatAA_01_027310
Jan Wurpel (Nieuw-Vennep)Erik Deelissen't Wort WatAA_02_027310
Jan Spoelstra (Assen)De WortketelAA_09_037310
Jan Sikkens (Bolsward)De Koperen TsjettelAA_09_047213
F.J.P. LeijenaarAA_13_017213
A.H. (Ton) van Gelder (Hattemerbroek)St. Petri GildeAA_13_077213
Louis Smeding (Eckelrade)AA_01_017116
F. PhilipseAA_13_047116
Gep Mannak (Rohel)De Koperen TsjettelAA_01_047018
Francis J M Reichwein-Verhoeven (Oisterwijk)De RoerstokAA_01_087018
Gerrit GrollemanAA_01_097018
Boudewijn Ten HallersAA_13_067018
Kees KooijAA_01_076922
Francis J M Reichwein-Verhoeven (Oisterwijk)De RoerstokAA_13_036922
Gerrit GrollemanAA_13_056922
Rob VissersAA_13_136825
Jos Verlaak (Dalfsen)De Koperen TsjettelAA_02_016626
Age de VriesHennie Govaers't Wort WatAA_13_026626
R. Van de BergeAA_13_106528
Jeroen Free (Bergen op Zoom)Bergsche Bierbrouwers GildeAA_01_036429
Bram (A.) Spee't Wort WatAA_08_036429
J.J. AdemaAA_13_086429
Bart KlompAA_13_126429
Bianca HouthooftMarco van SchaikAA_08_016333
Bram Hoogesteger (Kapelle)De DeltabrouwersAA_09_056333
Bram (A.) Spee't Wort WatAA_04_016135
A.H. (Ton) van Gelder (Hattemerbroek)St. Petri GildeAA_10_046135
Frank OppedijkAA_01_056037
Jan Passieux (Goes)De DeltabrouwersAA_01_116037
Gerrit Admiraal (Aldtsjerk)De Koperen TsjettelAA_08_045739
Marco Geilings (Ossendrecht)AA_10_015739
Marco Geilings (Ossendrecht)AA_10_025739
Gerrit WolfHenk WolfAA_13_145739
Bram Hoogesteger (Kapelle)De DeltabrouwersAA_06_025643
Gerrit GrollemanAA_10_035643
Frank OppedijkAA_01_065545
F. PhilipseAA_08_055446
Arjen BoekhorstGerrit Walraven't Wort WatAA_08_025147

Overzicht van wedstrijden