ONK Brouwen

ONK 20 (2004)

datum:zaterdag 22 mei 2004
organisatie:De Roerstok
lokatie:Hilvarenbeek (Museumbrouwerij De Roos)
kampioen:Cees van Anrooij
aantal inzendingen:270
gemiddelde score:70
laagste score:8
hoogste score:88

Verenigingen (voor zover bekend)

VerenigingBierenInschrijvingen
't Wort Wat   45 9
De Roerstok   15 6
De Deltabrouwers   12 4
St. Petri Gilde   12 2
De Koperen Tsjettel   10 2
Bergsche Bierbrouwers Gilde   8 3
Twents bierbrouwers Gilde HAB   8 1
De Wortketel   7 1
Sint Rombout, De noord-limburgse bierbrouwers   7 1
Groningsch Bier- en Wijnmakersgilde   5 2
Maasland Thuisbrouwers Genootschap   3 2
De Amervallei   3 1
Triple W   3 1
Brouwersgilde "De Roode Toren"   3 1
Entre Les Collines (BE)   3 1

Bieren per klasse

A: 58
B: 33
C: 61
D: 90
V: 28

Uitslagen

Klasse:

Klasse A

DeelnemerSamen metGildeBiertypeNr.Scoreeind klassering
Adrie Otte (Zutphen)David Vertegaal
Raphaƫl van der Velde
Marius Schwartz
De Vier Broeders
Brouwersgilde "De Roode Toren"PilsenerA-08851
Henk Timmerman (Peize)Groningsch Bier- en WijnmakersgildeBlondA-16812
Marco Geilings (Ossendrecht)Belgische Pale AleA-04793
Theo Verschoor (Papendrecht)De RoerstokAmerican PAA-47833
Louis Smeding (Eckelrade)PilsenerA-42824
Leo NijhuisHans SarisPilsenerA-52815
Louis MeuldersMunchenerA-56806
R.J. SaftWeizenA-50787
Tommy Lambin (Hulst)Licht HooggegistA-15787
Bert BurgerBlondA-27787
Bram Hoogesteger (Kapelle)De DeltabrouwersOude Gueuze-LambiekA-30778
Christopher Kokhuis (Hoofddorp)Silvio Mesman't Wort WatBelgische Pale AleA-37769
Leo NijhuisHans SarisWeizenA-53769
Carlo RossiLicht bovengistend (A)A-19769
Rob BiestraKolschA-05769
Kees BubbermanOrdinary & Best BitterA-38769
Jasper DijkersMaerzenA-547510
Bert BurgerBelgische Pale AleA-287510
Harry Pijpker (Smilde)Belgische Pale AleA-137510
Theo Verschoor (Papendrecht)De RoerstokTarwe BierA-467510
Christopher Kokhuis (Hoofddorp)Silvio Mesman't Wort WatWitbierA-357411
Jan Willem Den Hartog't Wort WatPilsenerA-327411
Louis Smeding (Eckelrade)American PAA-447411
Henk van DijckWeizenA-227411
Mat VullingsSint Rombout, De noord-limburgse bierbrouwersLicht HooggegistA-117411
Bas HuijbrechtsBelgische Pale AleA-017411
H. StoelJ. van HerwijnenDe WortketelMaerzenA-237411
J. BrinkmanLicht bovengistend (A)A-187312
Rob VissersBelgische Pale AleA-077312
Johan Tiegelaar (Sint-Annaland)Bergsche Bierbrouwers GildeOrdinary & Best BitterA-267312
Christopher Kokhuis (Hoofddorp)Silvio Mesman't Wort WatBelgische Pale AleA-367213
Jeroen KeswielBlondA-347213
A.H. (Ton) van Gelder (Hattemerbroek)St. Petri GildeSaisonA-247213
Carlo RossiLicht bovengistend (A)A-207213
Bram Hoogesteger (Kapelle)De DeltabrouwersPilsenerA-317213
Gerrit Admiraal (Aldtsjerk)De Koperen TsjettelWitbierA-037213
Ger HendrixKitty HendrixTarwe BierA-407114
Louis Smeding (Eckelrade)WitbierA-437114
Louis MeuldersPilsenerA-557114
A.H. (Ton) van Gelder (Hattemerbroek)St. Petri GildeBelgische Pale AleA-257114
Martin Ostendorf (Megen)Maasland Thuisbrouwers GenootschapBlondA-457015
Leo Staaks (Baarlo)Hay StaaksWitbierA-517015
Bas HuijbrechtsPilsenerA-027015
Marius Verton (Lewedorp)De DeltabrouwersLicht HooggegistA-067015
Arjen BoekhorstGerrit Walraven't Wort WatLicht HooggegistA-127015
Ben WinantsWitbierA-107015
Tommy Lambin (Hulst)WitbierA-147015
Gerrit Admiraal (Aldtsjerk)De Koperen TsjettelKolschA-486916
B.P.A. SmitsBlondA-296817
Rob van den BergeSt. Petri GildeSaisonA-496718
Piet OosterhavenBergsche Bierbrouwers GildeMunchener HellesA-216718
Arnoud PijpkerErwin StruiksmaWitbierA-096619
Herman Holtrop (Groningen)Groningsch Bier- en WijnmakersgildePilsenerA-336619
Gebroeders MasselinkTwents bierbrouwers Gilde HABWeizenA-586320
Gebroeders MasselinkTwents bierbrouwers Gilde HABWitbierA-576121
Adrie van der MeijdenKolschA-396022
Bart KlompTarwe BierA-415923
Eric HeuvelingWeizenA-175724

Overzicht van wedstrijden