ONK Brouwen

ONK 21 (2005)

datum:zaterdag 28 mei 2005
organisatie:HAB Twents bierbrouwers Gilde
lokatie:Enschede (Brouwerij Grolsch)
kampioen:Bram Hoogesteger
aantal inzendingen:408
gemiddelde score:67
laagste score:3
hoogste score:91

Verenigingen (voor zover bekend)

VerenigingBierenInschrijvingen
't Wort Wat   43 10
De Roerstok   21 7
De Amervallei   18 4
Sint Rombout, De noord-limburgse bierbrouwers   15 3
St. Petri Gilde   14 3
De Deltabrouwers   13 3
De Wortketel   12 3
Groningsch Bier- en Wijnmakersgilde   11 3
AWA '85 Apeldoorns Bierbrouwers en wijnmakersgilde   10 3
Brouwersgilde "De Roode Toren"   9 2
Twents bierbrouwers Gilde HAB   8 2
Maasland Thuisbrouwers Genootschap   8 2
Triple W   7 2
Entre Les Collines (BE)   5 1
Bergsche Bierbrouwers Gilde   2 1
De Koperen Tsjettel   2 1
Kennemer Wijn en Bier gilde   1 1
Het huizer Bierbrouwers gilde   1 1

Bieren per klasse

A: 104
B: 38
C: 102
D: 133
V: 31

Uitslagen

Klasse:

Klasse A

DeelnemerSamen metGildeBiertypeNr.Scoreeind klassering
Bert CalkhovenDe WortketelBelgische Pale AleA-056881
Carina KelderPilsenerA-104872
De Vier BroedersBrouwersgilde "De Roode Toren"WeizenA-027863
Theo Verschoor (Papendrecht)De RoerstokPilsenerA-024844
A.H. (Ton) van Gelder (Hattemerbroek)St. Petri GildePale Ale (GB / USA)A-009835
J.C. Van der Lee't Wort WatWitbierA-057826
Hans Meulhof (Deventer)AWA '85 Apeldoorns Bierbrouwers en wijnmakersgildePale Ale (GB / USA)A-018826
Adrie Otte (Zutphen)David Vertegaal
Raphaƫl van der Velde
Marius Schwartz
De Vier Broeders
Brouwersgilde "De Roode Toren"Ordinary & Best BitterA-028817
Wil van den Broek (Huizen)De AmervalleiWitbierA-069798
Peter Bloxs (Almelo)Belgische Pale AleA-095789
Twents Bierbrouwers Gilde HABTwents bierbrouwers Gilde HABBelgische Pale AleA-082789
Paul Penders (Urmond)Pale Ale (GB / USA)A-0057710
Tommy Lambin (Hulst)Gust de BockWitbierA-0037611
Peter Bloxs (Almelo)Belgische Pale AleA-0947611
John MulderSaisonA-0357611
John RaedtsWeizenA-0417412
Rob van den BergeSt. Petri GildeSaisonA-0207412
Peter Bloxs (Almelo)WeizenA-0927412
Frans-Jozef van RoesselBelgische Pale AleA-0087412
Rob van der jagtPilsenerA-0017412
Marco Geilings (Ossendrecht)Pale Ale (GB / USA)A-0317412
Bram Hoogesteger (Kapelle)De DeltabrouwersTraditionele LambiekA-0857313
Martin Ostendorf (Megen)Maasland Thuisbrouwers GenootschapWitbierA-0237313
Francis J M Reichwein-Verhoeven (Oisterwijk)De RoerstokWitbierA-0587313
Louis Smeding (Eckelrade)WitbierA-0307214
Titus Rinia't Wort WatWeizenA-0727214
Fokko KruizengaDe AmervalleiKolschA-0877214
Fokko KruizengaDe AmervalleiWeizenA-0887214
Martin Ostendorf (Megen)Maasland Thuisbrouwers GenootschapPale Ale (GB / USA)A-0227214
John MulderWeizenA-0367115
Gerrit Admiraal (Aldtsjerk)De Koperen TsjettelBelgische Pale AleA-0517115
John MulderWeizenA-0387115
John MulderWitbierA-0377115
B.J. ReekersKolschA-1017115
Harry Pijpker (Smilde)WitbierA-0487115
Rob Meijer (Arnhem)Triple WWitbierA-0117115
A.H. (Ton) van Gelder (Hattemerbroek)St. Petri GildeDortmunder ExportA-0107115
Mat VullingsSint Rombout, De noord-limburgse bierbrouwersBelgische Pale AleA-0707016
John MulderWitbierA-0397016
Theo Verschoor (Papendrecht)De RoerstokPale Ale (GB / USA)A-0257016
Cees van AnrooijWitbierA-0077016
Martin Ostendorf (Megen)Maasland Thuisbrouwers GenootschapPale Ale (GB / USA)A-0217016
De Vier BroedersBrouwersgilde "De Roode Toren"PilsenerA-0267016
H. StoelJ. van HerwijnenDe WortketelPilsenerA-0047016
Jan Willem Den Hartog't Wort WatKolschA-0966917
Louis Smeding (Eckelrade)PilsenerA-0296917
Bram Hoogesteger (Kapelle)De DeltabrouwersWitbierA-0866917
Theo van Eijden't Wort WatPilsenerA-0906818
Kees BubbermanPale Ale (GB / USA)A-0836818
Wil van den Broek (Huizen)De AmervalleiPale Ale (GB / USA)A-0666818
Peter MasselinkDortmunder ExportA-0636818
Rene Olde Hanhof (Enschede)Erik van der KnaapTwents bierbrouwers Gilde HABMunchener HellesA-0526719
John MulderSaisonA-0336719
Pieter H. ZijlstraWitbierA-0156719
Hans Meulhof (Deventer)AWA '85 Apeldoorns Bierbrouwers en wijnmakersgildeKolschA-0176719
John MulderPale Ale (GB / USA)A-0326620
Henk Timmerman (Peize)Groningsch Bier- en WijnmakersgildeWitbierA-0806620
Hay Staaks (Baarlo)Leo StaaksSint Rombout, De noord-limburgse bierbrouwersWitbierA-0756620
Titus Rinia't Wort WatPilsenerA-0716620
Wil van den Broek (Huizen)De AmervalleiKolschA-0676620
Bas van RozendaalWitbierA-0066620
Walter KurzDortmunder ExportA-0626521
Harry Pijpker (Smilde)Oude Gueuze-LambiekA-0496521
J SnipWitbierA-1006521
Johan Tiegelaar (Sint-Annaland)Bergsche Bierbrouwers GildeSaisonA-1026521
Peter Bloxs (Almelo)Belgische Pale AleA-0936521
Brouwerscollectief Kasjot (Simpelveld)Entre Les Collines (BE)KolschA-0736422
Herman Holtrop (Groningen)Groningsch Bier- en WijnmakersgildePale Ale (GB / USA)A-0996422
Henk ElbersOrdinary & Best BitterA-1036323
Bas HuijbrechtsWitbierA-0746323
Jan Passieux (Goes)De DeltabrouwersOrdinary & Best BitterA-0786323
Rob van den BergeSt. Petri GildeWitbierA-0196323
Philips van HorneWitbierA-0606323
Caspar Kuik (Amersfoort)Belgische Pale AleA-0896224
John MulderPale Ale (GB / USA)A-0346224
Kees BubbermanWeizenA-0846125
Arnoud PijpkerErwin StruiksmaPale Ale (GB / USA)A-0616125
Rene Olde Hanhof (Enschede)Erik van der KnaapTwents bierbrouwers Gilde HABSaisonA-0536125
Gerrit Admiraal (Aldtsjerk)De Koperen TsjettelWitbierA-0506125
Bert peeters (Haps)Sint Rombout, De noord-limburgse bierbrouwersWitbierA-0916125
John RaedtsBelgische Pale AleA-0426125
M. WestraH. van GaalWitbierA-0436125
Jan-Willem van SchagenBelgische Pale AleA-0026026
Ron MeertsBelgische Pale AleA-0976026
Rene Olde Hanhof (Enschede)Erik van der KnaapTwents bierbrouwers Gilde HABFruitlambiekA-0546026
Ton van Vreeswijk (Apeldoorn)AWA '85 Apeldoorns Bierbrouwers en wijnmakersgildeWeizenA-0796026
Wil van den Broek (Huizen)De AmervalleiWeizenA-0685627
Oscar MoermanBelgische Pale AleA-0475528
Tom, Marcel, Jack De BrouwmeestersWitbierA-0985429
Jan Spoelstra (Assen)De WortketelDortmunder ExportA-0145429
Philips van HorneBelgische Pale AleA-0595330
Arjen BoekhorstGerrit Walraven't Wort WatDortmunder ExportA-0125330
Hans DomburgSaisonA-0775330
Arjen BoekhorstGerrit Walraven't Wort WatPale Ale (GB / USA)A-0135131
Rene GeilingsPale Ale (GB / USA)A-0555131
Wil van den Broek (Huizen)De AmervalleiBelgische Pale AleA-0655032
Peter MasselinkBelgische Pale AleA-0645032
Oscar MoermanBelgische Pale AleA-0454933
Gerard BrancartPilsenerA-0404834
Oscar MoermanOude Gueuze-LambiekA-0464535
Erwin MatemanBas OldenburgPale Ale (GB / USA)A-0764336
Henk Timmerman (Peize)Groningsch Bier- en WijnmakersgildeBelgische Pale AleA-0811137
Oscar MoermanFruitlambiekA-044338
Sjaak van der Lee (Middenbeemster)Nico de Ruyter't Wort WatPilsenerA-016039

Overzicht van wedstrijden