ONK Brouwen

ONK 22 (2006)

datum:zaterdag 27 mei 2006
organisatie:Gambrinus
lokatie:Almere (Brouwerij de Kemphaan)
kampioen: De Vier Broeders
aantal inzendingen:343
gemiddelde score:70
laagste score:32
hoogste score:93

Verenigingen (voor zover bekend)

VerenigingBierenInschrijvingen
't Wort Wat   51 13
Sint Rombout, De noord-limburgse bierbrouwers   25 4
De Koperen Tsjettel   15 3
Twents bierbrouwers Gilde HAB   14 2
De Roerstok   13 4
De Wortketel   12 3
De Amervallei   11 2
St. Petri Gilde   10 3
Groningsch Bier- en Wijnmakersgilde   10 3
De Deltabrouwers   9 3
Maasland Thuisbrouwers Genootschap   8 2
Brouwersgilde "De Roode Toren"   8 2
Triple W   5 2
AWA '85 Apeldoorns Bierbrouwers en wijnmakersgilde   3 1
Bergsche Bierbrouwers Gilde   1 1
Kennemer Wijn en Bier gilde   1 1

Bieren per klasse

A: 68
B: 37
C: 85
D: 111
E: 22
V: 20

Uitslagen

Klasse:

Klasse A

DeelnemerSamen metGildeBiertypeNr.Scoreeind klassering
Bram Hoogesteger (Kapelle)De DeltabrouwersOude Gueuze-LambiekA-001891
Rob Meijer (Arnhem)Triple WKolschA-002882
De Vier BroedersBrouwersgilde "De Roode Toren"WeizenA-003873
Caspar Kuik (Amersfoort)Belgische Pale AleA-004864
Theo Verschoor (Papendrecht)De RoerstokPale AleA-005855
Herman Holtrop (Groningen)Groningsch Bier- en WijnmakersgildePilsenerA-006846
Pieter Vreuls (Sint Geertruid)WeizenA-009827
Wil van den Broek (Huizen)De AmervalleiOrdinary & Best BitterA-010827
John RaedtsWeizenA-007827
Kees BubbermanSaisonA-008827
Louis MeuldersPilsenerA-013818
Louis Smeding (Eckelrade)PilsenerA-012818
Martin Ostendorf (Megen)Maasland Thuisbrouwers GenootschapBelgische Pale AleA-011818
Henk Timmerman (Peize)Groningsch Bier- en WijnmakersgildeKolschA-014809
Henk Timmerman (Peize)Groningsch Bier- en WijnmakersgildePale AleA-0167910
Louis Smeding (Eckelrade)WitbierA-0157910
Gebroeders MasselinkTwents bierbrouwers Gilde HABWitbierA-0187811
Arjen BoekhorstGerrit Walraven't Wort WatOrdinary & Best BitterA-0177811
W. lensing (Houten)WitbierA-0217712
Gebroeders MasselinkTwents bierbrouwers Gilde HABWeizenA-0207712
Erik Deelissen (Hoofddorp)Theo van de Voorde
Jan Wurpel
't Wort WatAmerican PAA-0197712
Huub MeertsWitbierA-0227613
Hay Staaks (Baarlo)Leo StaaksSint Rombout, De noord-limburgse bierbrouwersWitbierA-0247514
Adrie Otte (Zutphen)David Vertegaal
Raphaƫl van der Velde
Marius Schwartz
De Vier Broeders
Brouwersgilde "De Roode Toren"Ordinary & Best BitterA-0237514
J.C. Van der Lee't Wort WatWitbierA-0267415
Arnoud PijpkerErwin StruiksmaWitbierA-0257415
Jan Spoelstra (Assen)De WortketelMunchener HellesA-0287316
Herman Holtrop (Groningen)Groningsch Bier- en WijnmakersgildePale AleA-0277316
Jan-Willem Fukkink't Wort WatSaisonA-0317217
Jan Sikkens (Bolsward)De Koperen TsjettelWitbierA-0337217
Hans Meulhof (Deventer)AWA '85 Apeldoorns Bierbrouwers en wijnmakersgildeKolschA-0297217
De Vier BroedersBrouwersgilde "De Roode Toren"PilsenerA-0307217
Frank OppedijkOude Gueuze-LambiekA-0347118
Lex MeeuwisseBelgische Pale AleA-0397019
Ben LangendonkDe DeltabrouwersSaisonA-0387019
WigchertLouis SchagerPilsenerA-0417019
Tom, Marcel, Jack De BrouwmeestersPilsenerA-0407019
H.H. LambrechtsKolschA-0357019
Theo Verschoor (Papendrecht)De RoerstokBelgische Pale AleA-0327019
Wil van den Broek (Huizen)De AmervalleiBelgische Pale AleA-0377019
Jan Willem Den Hartog't Wort WatPilsenerA-0367019
G.P. van WindenKolschA-0446920
Harry Pijpker (Smilde)Oude Gueuze-LambiekA-0436920
Leo BaltusWeizenA-0426920
J. LaarakkersR. van WeelderenWitbierA-0456821
G.M. VullingsWeizenA-0496722
Jan Willem Den Hartog't Wort WatKolschA-0506722
Frank OppedijkPilsenerA-0516722
Harry Pijpker (Smilde)KolschA-0466722
Martin Ostendorf (Megen)Maasland Thuisbrouwers GenootschapOrdinary & Best BitterA-0476722
Mat VullingsSint Rombout, De noord-limburgse bierbrouwersWitbierA-0486722
Bram Hoogesteger (Kapelle)De DeltabrouwersKolschA-0536623
Jac Rutten (Swolgen)Belgische Pale AleA-0526623
Rob Meijer (Arnhem)Triple WOrdinary & Best BitterA-0566524
Bert peeters (Haps)Sint Rombout, De noord-limburgse bierbrouwersKolschA-0556524
Herman Assendelft (Bennebroek)'t Wort WatWitbierA-0546524
Martin Ostendorf (Megen)Maasland Thuisbrouwers GenootschapPale AleA-0576425
Tom, Marcel, Jack De BrouwmeestersKolschA-0586326
Jan Sikkens (Bolsward)De Koperen TsjettelKolschA-0606227
Ger Veltman (Groningen)WitbierA-0596227
Tom, Marcel, Jack De BrouwmeestersKolschA-0635928
Fokko KruizengaDe AmervalleiWitbierA-0625928
Manus van Bommel (Boxtel)De RoerstokWeizenA-0615928
Wil van den Broek (Huizen)De AmervalleiWitbierA-0645829
Hans VerdonkWeizenA-0655730
Mat VullingsSint Rombout, De noord-limburgse bierbrouwersBelgische Pale AleA-0665531
Paul BakkerWeizenA-0674732
Gerrit Admiraal (Aldtsjerk)De Koperen TsjettelKolschA-0684533

Overzicht van wedstrijden