ONK Brouwen

ONK 23 (2007)

datum:zaterdag 2 juni 2007
organisatie:De Deltabrouwers
lokatie:Kamperland (Brouwerij Emelisse)
kampioen:Rob Meijer
aantal inzendingen:392
gemiddelde score:71
laagste score:4
hoogste score:92

Verenigingen (voor zover bekend)

VerenigingBierenInschrijvingen
't Wort Wat   42 9
Maasland Thuisbrouwers Genootschap   25 4
Sint Rombout, De noord-limburgse bierbrouwers   25 4
De Roerstok   22 8
De Deltabrouwers   22 5
Bergsche Bierbrouwers Gilde   17 3
De Koperen Tsjettel   16 2
De Wortketel   10 2
Triple W   9 3
Brouwersgilde "De Roode Toren"   8 2
St. Petri Gilde   7 2
Groningsch Bier- en Wijnmakersgilde   7 2
De Amervallei   5 1
AWA '85 Apeldoorns Bierbrouwers en wijnmakersgilde   5 1
Twents bierbrouwers Gilde HAB   3 1
Dionysos, Bier-, wijn- en kaas makers gilde   2 1

Bieren per klasse

A: 77
B: 29
C: 101
D: 117
E: 39
V: 29

Uitslagen

Klasse:

Klasse A

DeelnemerSamen metGildeBiertypeNr.Scoreeind klassering
Rob Meijer (Arnhem)Triple WPilsenerA-078901
Wesley AarsePilsener UrtypA-046892
Arnoud PijpkerErwin StruiksmaWitbierA-017883
Tjerk Dijkstra (Damwâld)De Koperen TsjettelPilsenerA-060874
Tjerk Dijkstra (Damwâld)De Koperen TsjettelPilsenerA-061874
Ton Jansen (Arnhem)Triple WPilsenerA-004874
Jeroen Free (Bergen op Zoom)Bergsche Bierbrouwers GildeBelgische Pale AleA-071865
Marco Geilings (Ossendrecht)SaisonA-040865
Theo Verschoor (Papendrecht)De RoerstokPilsenerA-010865
Herman Verbeek (Overloon)Maasland Thuisbrouwers GenootschapWitbierA-047856
Harry Pijpker (Smilde)Pale AleA-007837
Gerben Harteveld (Roelofarendsveen)Ordinary & Best BitterA-070837
Emile van de Logt (Ridderkerk)George Valkenburg
Boezembrouwers
WeizenA-026837
Bram Hoogesteger (Kapelle)De DeltabrouwersWitbierA-076828
Marco Geilings (Ossendrecht)Pale AleA-039819
Erik Deelissen (Hoofddorp)Jan Wurpel't Wort WatOrdinary & Best BitterA-0198010
Rene GeilingsArie GeilingsBelgische Pale AleA-0648010
Mat VullingsSint Rombout, De noord-limburgse bierbrouwersWeizenA-0538010
Jasper DijkersPilsenerA-0427911
James van Belzen (Brouwershaven)WitbierA-0667911
Rob van den BergeSt. Petri GildeKolschA-0387911
Mat VullingsSint Rombout, De noord-limburgse bierbrouwersPilsener UrtypA-0527812
Louis Smeding (Eckelrade)PilsenerA-0347812
Jan Sikkens (Bolsward)De Koperen TsjettelPale AleA-0237812
Jan MoekotteKolschA-0017713
Hans Meulhof (Deventer)AWA '85 Apeldoorns Bierbrouwers en wijnmakersgildeKolschA-0277713
Jaap Kamp (Hoofddorp)Egbert Oppersma't Wort WatWitbierA-0117713
Jan Sikkens (Bolsward)De Koperen TsjettelOrdinary & Best BitterA-0257713
Richard Schrijver (Wemeldinge)De DeltabrouwersWitbierA-0027614
Louis SchagerOrdinary & Best BitterA-0747614
Jan Passieux (Goes)De DeltabrouwersBelgische Pale AleA-0777614
Oscar MoermanOude Gueuze-LambiekA-0627515
Henk Timmerman (Peize)Groningsch Bier- en WijnmakersgildeBelgische Pale AleA-0437515
Sibe Jan KosterOrdinary & Best BitterA-0137515
Sibe Jan KosterSaisonA-0147515
Mat VullingsSint Rombout, De noord-limburgse bierbrouwersDortmunder ExportA-0517515
James van Belzen (Brouwershaven)WitbierA-0677416
Herman Verbeek (Overloon)Maasland Thuisbrouwers GenootschapWeizenA-0497416
William Kloek (Veghel)Maasland Thuisbrouwers GenootschapBelgische Pale AleA-0227416
Wil van den Broek (Huizen)De AmervalleiKolschA-0557416
Herman Verbeek (Overloon)Maasland Thuisbrouwers GenootschapPilsenerA-0487416
Harry Pijpker (Smilde)WitbierA-0087416
Rene GeilingsArie GeilingsBelgische Pale AleA-0657317
Gerald VansteenkisteSaisonA-0297317
Erik Deelissen (Hoofddorp)Jan Wurpel't Wort WatIrish Red AleA-0207317
Jeroen Carol-VisserPilsenerA-0217317
Louis Smeding (Eckelrade)WitbierA-0357317
Wesley AarseOrdinary & Best BitterA-0457218
Wim van HoofWeizenA-0097218
Jan Sikkens (Bolsward)De Koperen TsjettelWitbierA-0247119
Martin Ostendorf (Megen)Maasland Thuisbrouwers GenootschapOrdinary & Best BitterA-0337119
De Vier BroedersBrouwersgilde "De Roode Toren"WitbierA-0317119
Wil van den Broek (Huizen)De AmervalleiWitbierA-0567020
Reinold Koelink (Arnhem)Triple WPilsener UrtypA-0597020
A.H. (Ton) van Gelder (Hattemerbroek)St. Petri GildeIrish Red AleA-0037020
Adrie Otte (Zutphen)David Vertegaal
Raphaël van der Velde
Marius Schwartz
De Vier Broeders
Brouwersgilde "De Roode Toren"Ordinary & Best BitterA-0326821
James van Belzen (Brouwershaven)WitbierA-0686821
Arnoud PijpkerErwin StruiksmaPilsenerA-0166821
Edwin HoogedoornOrdinary & Best BitterA-0736722
Randal Bool (Odijk)Duncan BoolWeizenA-0286722
Ton Jansen (Arnhem)Triple WWitbierA-0156722
Rob van den BergeSt. Petri GildeWeizenA-0376722
Bram Hoogesteger (Kapelle)De DeltabrouwersKolschA-0756623
Manus van Bommel (Boxtel)De RoerstokIrish Red AleA-0416424
Rene GeilingsMarco GeilingsSaisonA-0696225
Arnoud PijpkerErwin StruiksmaIrish Red AleA-0186225
Wil van den Broek (Huizen)De AmervalleiBelgische Pale AleA-0546126
Joost Kock (Terheijden)De RoerstokBelgische Pale AleA-0576027
Linda de BruyneRobert HekhuisKolschA-0306027
Co VercouterenHans VercouterenBelgische Pale AleA-0125928
Reinold Koelink (Arnhem)Triple WPilsenerA-0585729
Hay Staaks (Baarlo)Leo StaaksSint Rombout, De noord-limburgse bierbrouwersBelgische Pale AleA-0445729
Harry Pijpker (Smilde)Irish Red AleA-0065729
Niels Wagenaar (Sint Maarten)Irish Red AleA-0725530
Ger DaverveldBelgische Pale AleA-0505530
Louis SchagerOscar MoermanOude Gueuze-LambiekA-0635331
Herman Assendelft (Bennebroek)'t Wort WatKolschA-036432

Overzicht van wedstrijden