ONK Brouwen

ONK 24 (2008)

datum:zondag 1 juni 2008
organisatie:'t Wort Wat
lokatie:Alphen a/d rijn (Archeon)
kampioen:Wil van den Broek
aantal inzendingen:327
gemiddelde score:66
laagste score:20
hoogste score:100

Verenigingen (voor zover bekend)

VerenigingBierenInschrijvingen
't Wort Wat   71 18
De Amervallei   24 4
De Deltabrouwers   22 6
De Roerstok   19 6
St. Petri Gilde   16 2
Sint Rombout, De noord-limburgse bierbrouwers   15 3
De Koperen Tsjettel   12 2
Twents bierbrouwers Gilde HAB   10 3
Maasland Thuisbrouwers Genootschap   10 3
De Wortketel   10 3
Triple W   8 2
Bergsche Bierbrouwers Gilde   5 2
AWA '85 Apeldoorns Bierbrouwers en wijnmakersgilde   5 1
Groningsch Bier- en Wijnmakersgilde   2 1
Het huizer Bierbrouwers gilde   2 1

Bieren per klasse

A: 77
B: 31
C: 92
D: 79
E: 30
V: 18

Uitslagen

Klasse:

Klasse A

DeelnemerSamen metGildeBiertypeNr.Scoreeind klassering
Tjerk Dijkstra (Damwâld)De Koperen TsjettelPilsenerA-050911
Theo van Eijden't Wort WatWeizenA-031902
Tjerk Dijkstra (Damwâld)De Koperen TsjettelPale Ale (American)A-052893
P.W.M. PetersG(u)euze-Lambi(e)k (Oude)A-012884
L. van LoenenWeizenA-057875
Jeroen Free (Bergen op Zoom)Bergsche Bierbrouwers GildeWeizenA-046836
Bram Hoogesteger (Kapelle)De DeltabrouwersG(u)euze-Lambi(e)k (Oude)A-066827
Jan-Willem Fukkink't Wort WatWeizenA-083827
Ton Jansen (Arnhem)Triple WPale Ale (Belgische)A-003827
Alard de Boer (Groningen)WitbierA-041827
Caspar Kuik (Amersfoort)Dortmunder ExportA-016818
Rene KoopWeizenA-049818
Theo van de Voorde (Hoofddorp)'t Wort WatSaisonA-026789
Ronald Nederhoff (Woudenberg)De AmervalleiPale Ale (Belgische)A-074789
Robin BenusGroningsch Bier- en WijnmakersgildeWeizenA-0137710
Herman Verbeek (Overloon)Maasland Thuisbrouwers GenootschapPilsenerA-0107710
Rob VissersSaisonA-0687611
Ton Jansen (Arnhem)Triple WPilsener UrtypA-0047611
Jan-Willem Fukkink't Wort WatWeizenA-0827611
Titus Spee ('s-Hertogenbosch)De RoerstokWeizenA-0597512
Jan-Willem Fukkink't Wort WatWeizenA-0817512
Rene DelisseDe RoerstokWeizenA-0017413
Marco Geilings (Ossendrecht)Bitter (Ordinary & Best)A-0077314
Frank van Tol't Wort WatIrish Red AleA-0797314
Joop Bootsman't Wort WatIrish Red AleA-0367215
Theo Verschoor (Papendrecht)De RoerstokPilsener UrtypA-0247215
Arjan Molenaar (Hoogkarspel)'t Wort WatBitter (Ordinary & Best)A-0027215
Marcel Nederhoff (Zeist)De AmervalleiPale Ale (Belgische)A-0717215
Freek Keijzer (Almelo)Twents bierbrouwers Gilde HABKolschA-0067215
Jan-Willem Fukkink't Wort WatWeizenA-0807116
Mat VullingsSint Rombout, De noord-limburgse bierbrouwersWeizenA-0627116
Bert peeters (Haps)Sint Rombout, De noord-limburgse bierbrouwersKolschA-0587116
Rob van den BergeSt. Petri GildePale Ale (Belgische)A-0347017
Sibe Jan KosterBitter (Ordinary & Best)A-0147017
Jaap Wiersma (Terneuzen)De DeltabrouwersWeizenA-0117017
Jacques NepveuPale Ale (Belgische)A-0677017
Theo Verschoor (Papendrecht)De RoerstokPilsenerA-0236918
Wesley AarsePilsener UrtypA-0286918
Ton Jansen (Arnhem)Triple WKolschA-0326918
Louis SchagerOscar MoermanBitter (Ordinary & Best)A-0486819
Herman Verbeek (Overloon)Maasland Thuisbrouwers GenootschapWitbierA-0096819
Hans Meulhof (Deventer)AWA '85 Apeldoorns Bierbrouwers en wijnmakersgildeKolschA-0306819
Fokko KruizengaDe AmervalleiPale Ale / Strong BitterA-0756720
Theo van Eijden't Wort WatLambi(e)k (Oude)A-0176720
Rene GeilingsIrish Red AleA-0356621
Ernst de Moor (Hoofddorp)'t Wort WatPilsenerA-0456522
Mat VullingsSint Rombout, De noord-limburgse bierbrouwersPale Ale (Belgische)A-0616522
Co Stoop't Wort WatPilsenerA-0216522
Hans Meulhof (Deventer)AWA '85 Apeldoorns Bierbrouwers en wijnmakersgildeKolschA-0296522
Mat VullingsSint Rombout, De noord-limburgse bierbrouwersWitbierA-0636423
Theo van Eijden't Wort WatPale Ale (Belgische)A-0196324
Bert Bennie OosterhuisDe WortketelPilsenerA-0846324
A.H. (Ton) van Gelder (Hattemerbroek)St. Petri GildePale Ale (Belgische)A-0396324
Rob van den BergeSt. Petri GildeCalifornia SteamA-0336225
Tjerk Dijkstra (Damwâld)De Koperen TsjettelPale Ale / Strong BitterA-0536225
Ton Jansen (Arnhem)Triple WWitbierA-0056225
E. KuijpersPilsenerA-0786126
A.H. (Ton) van Gelder (Hattemerbroek)St. Petri GildePale Ale (Belgische)A-0406027
Theo van Eijden't Wort WatPilsenerA-0206027
Theo Verschoor (Papendrecht)De RoerstokIrish Red AleA-0256027
Theo van Eijden't Wort WatWitbierA-0185928
Jos GroenWitbierA-0155928
Klaas SchipperHet huizer Bierbrouwers gildeKolschA-0655928
August van Vught-Blaauwgeers (Mill)PilsenerA-0645829
Marcel Nederhoff (Zeist)De AmervalleiPilsenerA-0725829
Peter MasselinkHenk Masselink
Freek Keijzer
Bitter (Ordinary & Best)A-0565829
Fokko KruizengaDe AmervalleiWitbierA-0765829
Ronald Nederhoff (Woudenberg)De AmervalleiWitbierA-0735829
Gerrit J. TopPale Ale (Belgische)A-0605829
Wim van HoofM. BoekenWitbierA-0705730
Tjerk Dijkstra (Damwâld)De Koperen TsjettelPale Ale / Strong BitterA-0515631
Louis SchagerOscar MoermanLambi(e)k (Oude)A-0475631
Tjerk Dijkstra (Damwâld)De Koperen TsjettelIrish Red AleA-0545532
Fokko KruizengaDe AmervalleiWitbierA-0775133
J.C. Van der Lee't Wort WatWitbierA-0275133
Jos Verlaak (Dalfsen)De Koperen TsjettelPale Ale (Belgische)A-0425034
Jan BeekelaarDe WortketelPale Ale / Strong BitterA-0553735

Overzicht van wedstrijden