ONK Brouwen

ONK 25 (2009)

datum:zaterdag 6 juni 2009
organisatie:De Roerstok
lokatie:Berkel Enschot (La Trappe/De Koningshoeve)
kampioen:Hay Staaks & Leo Staaks
aantal inzendingen:476
gemiddelde score:68
laagste score:39
hoogste score:92

Verenigingen (voor zover bekend)

VerenigingBierenInschrijvingen
De Roerstok   39 11
De Amervallei   36 7
't Wort Wat   33 12
Bergsche Bierbrouwers Gilde   30 7
De Deltabrouwers   28 6
De Koperen Tsjettel   28 5
Sint Rombout, De noord-limburgse bierbrouwers   20 3
Triple W   19 4
Maasland Thuisbrouwers Genootschap   16 3
Groningsch Bier- en Wijnmakersgilde   15 5
Twents bierbrouwers Gilde HAB   15 2
St. Petri Gilde   12 3
Brouwersgilde "De Roode Toren"   9 3
De Wortketel   6 2
AWA '85 Apeldoorns Bierbrouwers en wijnmakersgilde   5 1
Kempenbrouwers   4 1
Het huizer Bierbrouwers gilde   4 1
Dionysos, Bier-, wijn- en kaas makers gilde   2 1

Bieren per klasse

A: 101
B: 52
C: 113
D: 124
E: 43
V: 43

Uitslagen

Klasse:

Klasse A

DeelnemerSamen metGildeBiertypeNr.Scoreeind klassering
Herman Verbeek (Overloon)Maasland Thuisbrouwers GenootschapSaisonA-059891
Johan Riethoff't Wort WatIrish red aleA-092882
Ton Jansen (Arnhem)Triple WKolschA-046873
Fokko KruizengaDe AmervalleiPale AleA-068864
Herman Verbeek (Overloon)Maasland Thuisbrouwers GenootschapWeizenA-007855
Jaap van Geel (Grave)Triple WPilsener UrtypA-039846
Dieter SchallierWitbierA-034846
Geert Jan VerschoorIrish red aleA-061837
Wim van den Kieboom (Prinsenbeek)Bergsche Bierbrouwers GildeWeizenA-031837
Mat VullingsSint Rombout, De noord-limburgse bierbrouwersDortmunder ExportA-026828
Freek Keijzer (Almelo)Twents bierbrouwers Gilde HABOrdinary & Best BitterA-070809
Hans Meulhof (Deventer)AWA '85 Apeldoorns Bierbrouwers en wijnmakersgildeKolschA-066809
Gerben Harteveld (Roelofarendsveen)PilsenerA-018809
J.W. van GroenigenBergsche Bierbrouwers GildeWeizenA-0357910
J.W. van GroenigenBergsche Bierbrouwers GildeWeizenA-0367910
Joop Bootsman't Wort WatIrish red aleA-0307910
Chris Aarsen (Bad Bentheim)Marcel OorthuisTwents bierbrouwers Gilde HABIrish red aleA-0037910
Klaas SchipperHet huizer Bierbrouwers gildeDortmunder ExportA-0727910
Jos Verlaak (Dalfsen)De Koperen TsjettelPale AleA-0257811
T. HereijgersNiels Baron
Roland van Rossum
WitbierA-0097811
Tjerk Dijkstra (Damwâld)De Koperen TsjettelAmerican PAA-0237712
Ger DaverveldOude Gueuze-LambiekA-0557613
Ton Jansen (Arnhem)Triple WPale AleA-0477613
Adrie Otte (Zutphen)David Vertegaal
Raphaël van der Velde
Marius Schwartz
De Vier Broeders
Brouwersgilde "De Roode Toren"WeizenA-0417613
Piet Reniers (Eindhoven)De RoerstokWeizenA-0057514
Marco van SchaikIrish red aleA-0147514
Emile van de Logt (Ridderkerk)George Valkenburg
Boezembrouwers
WeizenA-0177415
Mat VullingsSint Rombout, De noord-limburgse bierbrouwersMunchener HellesA-0277415
Hans VerdonkBelgische Pale AleA-0207316
Lars Taylor (Haarlem)'t Wort WatIrish red aleA-0997316
Paul Penders (Urmond)Ordinary & Best BitterA-0107217
Marc EmmenWeizenA-0067217
Reinold Koelink (Arnhem)Triple WPale AleA-0897217
Richard Spierdijk (Mijdrecht)Pilsener UrtypA-0117217
Ton Jansen (Arnhem)Triple WPilsener UrtypA-0487217
Dieter SchallierWitbierA-0337118
Vrije KonijnenVogelsWitbierA-0817118
Louis Smeding (Eckelrade)Pilsener UrtypA-0917118
Chris Aarsen (Bad Bentheim)Marcel OorthuisTwents bierbrouwers Gilde HABPilsenerA-0027019
Wim van den Kieboom (Prinsenbeek)Bergsche Bierbrouwers GildePilsenerA-0326920
Raymond Oosterwijk (Zwolle)St. Petri GildeWitbierA-1006920
Niels Wagenaar (Sint Maarten)Belgische Pale AleA-0786920
Ronald Nederhoff (Woudenberg)De AmervalleiWitbierA-0776920
Herman Verbeek (Overloon)Maasland Thuisbrouwers GenootschapPilsenerA-0086920
Hans Meulhof (Deventer)AWA '85 Apeldoorns Bierbrouwers en wijnmakersgildeKolschA-0676920
Richard Schrijver (Wemeldinge)De DeltabrouwersKolschA-0136821
Ton Jansen (Arnhem)Triple WWitbierA-0496821
Geert Jan VerschoorWeizenA-0606821
Gerben Harteveld (Roelofarendsveen)WeizenA-0196821
Klaas SchipperHet huizer Bierbrouwers gildeSaisonA-0736821
A.H. (Ton) van Gelder (Hattemerbroek)St. Petri GildeWeizenA-0956821
J.W. van GroenigenBergsche Bierbrouwers GildePale AleA-0376722
Chris Aarsen (Bad Bentheim)Marcel OorthuisTwents bierbrouwers Gilde HABAmerican PAA-0016623
Jelle Wijbenga (Sint Annaparochie)De Koperen TsjettelBelgische Pale AleA-1016623
Theo Verschoor (Papendrecht)De RoerstokPale AleA-0936623
Ronald Nederhoff (Woudenberg)De AmervalleiPale AleA-0756623
Jan Tijs Sijbring (Groningen)Groningsch Bier- en WijnmakersgildeWitbierA-0976623
Matthijs van der Weijden't Wort WatIrish red aleA-0446623
Jaap van Geel (Grave)Triple WPale AleA-0406524
Wim HilhorstWeizenA-0246524
Michel van Moorselaar (Zuid-Scharwoude)Belgische Pale AleA-0626524
Jan Sikkens (Bolsward)De Koperen TsjettelWitbierA-0506524
Rob VissersH. SchepersWeizenA-0566425
Jaap Wiersma (Terneuzen)De DeltabrouwersWeizenA-0526425
Marcel Nederhoff (Zeist)De AmervalleiMunchener HellesA-0846425
Marcel Nederhoff (Zeist)De AmervalleiWitbierA-0866425
Tjerk Dijkstra (Damwâld)De Koperen TsjettelBelgische Pale AleA-0226326
Harmen van der VeldeWitbierA-0536326
Tjerk Dijkstra (Damwâld)De Koperen TsjettelPilsenerA-0216326
Klaas SchipperHet huizer Bierbrouwers gildeBelgische Pale AleA-0716326
Jeroen Free (Bergen op Zoom)Bergsche Bierbrouwers GildeBelgische Pale AleA-0296326
Ger DaverveldWitbierA-0546326
Hay Staaks (Baarlo)Leo StaaksSint Rombout, De noord-limburgse bierbrouwersBelgische Pale AleA-0826227
Manus van Bommel (Boxtel)De RoerstokWitbierA-0156227
Jaap van Geel (Grave)Triple WKolschA-0386227
Arnoud PijpkerErwin StruiksmaIrish red aleA-0656128
Ton Jansen (Arnhem)Triple WBelgische Pale AleA-0456029
Freek Keijzer (Almelo)Twents bierbrouwers Gilde HABPilsener UrtypA-0696029
Lars Taylor (Haarlem)'t Wort WatKolschA-0986029
Jeroen Free (Bergen op Zoom)Bergsche Bierbrouwers GildeWitbierA-0286029
Rob VissersWitbierA-0576029
Reinold Koelink (Arnhem)Triple WBelgische Pale AleA-0885930
Frans van BoxtelMaasland Thuisbrouwers GenootschapWitbierA-0805731
Matthijs van der Weijden't Wort WatKolschA-0425731
Marcel Nederhoff (Zeist)De AmervalleiPale AleA-0855632
Kees Rommelse (Best)KempenbrouwersSaisonA-0635632
Matthijs van der Weijden't Wort WatPale AleA-0435632
Harry Pijpker (Smilde)Pale AleA-0125632
Emile van de Logt (Ridderkerk)George Valkenburg
Boezembrouwers
KolschA-0165533
Geert BrouwerPale AleA-0945533
Arnoud PijpkerErwin StruiksmaWitbierA-0645533
Marcel Nederhoff (Zeist)De AmervalleiKolschA-0835434
Olfert J. M. LemKolschA-0875434
Jan Sikkens (Bolsward)De Koperen TsjettelKolschA-0515434
Rob VissersBelgische Pale AleA-0585135
Robin BenusGroningsch Bier- en WijnmakersgildeWeizenA-0795135
Koen FeyenSaisonA-0045036
Ronald Nederhoff (Woudenberg)De AmervalleiWeizenA-0765036
Bert Bennie OosterhuisDe WortketelWeizenA-0904837
Ronald Nederhoff (Woudenberg)De AmervalleiKolschA-0744538
Marcel van GaalenIrish red aleA-096039

Overzicht van wedstrijden