ONK Brouwen

ONK 26 (2010)

datum:zaterdag 5 juni 2010
organisatie:De Amervallei
lokatie:Amersfoort (Zandfoort aan de Eem)
kampioen:Caspar Kuik
aantal inzendingen:356
gemiddelde score:70
laagste score:30
hoogste score:96

Verenigingen (voor zover bekend)

VerenigingBierenInschrijvingen
De Amervallei   59 14
De Deltabrouwers   27 8
Maasland Thuisbrouwers Genootschap   27 8
De Roerstok   24 8
Twents bierbrouwers Gilde HAB   22 4
Bergsche Bierbrouwers Gilde   19 5
De Koperen Tsjettel   19 5
Brouwersgilde "De Roode Toren"   18 5
't Wort Wat   17 8
Sint Rombout, De noord-limburgse bierbrouwers   17 3
St. Petri Gilde   11 3
Groningsch Bier- en Wijnmakersgilde   11 3
AWA '85 Apeldoorns Bierbrouwers en wijnmakersgilde   6 3
Triple W   6 2
Dionysos, Bier-, wijn- en kaas makers gilde   6 2
De Wortketel   3 1
Het huizer Bierbrouwers gilde   3 1
Entre Les Collines (BE)   1 1
VAW Bergeijk (BE)   1 1

Bieren per klasse

A: 92
B: 35
C: 95
D: 85
E: 21
V: 28

Uitslagen

Klasse:

Klasse A

DeelnemerSamen metGildeBiertypeNr.Scoreeind klassering
Dennis LebbingPale Ale GBA-92921
Piet OosterhavenBergsche Bierbrouwers GildeWeizenA-69912
Cees van WeeldenDe AmervalleiWitbierA-94903
ACMMJ HoogmansWitbierA-2894
Piet VosAWA '85 Apeldoorns Bierbrouwers en wijnmakersgildePale Ale GBA-33875
J.W. van GroenigenBergsche Bierbrouwers GildeBitter Blond (B)A-17866
Bert peeters (Haps)Sint Rombout, De noord-limburgse bierbrouwersWitbierA-48866
J.W. van GroenigenBergsche Bierbrouwers GildePale Ale GBA-16837
Wil van den Broek (Huizen)De AmervalleiIrish Red AleA-3828
Jos Eberson (Houten)De AmervalleiWitbierA-41828
W. lensing (Houten)American PAA-66828
Marc Pierlo (Odiliapeel)Maasland Thuisbrouwers GenootschapWitbierA-85828
Chris Aarsen (Bad Bentheim)Twents bierbrouwers Gilde HABWitbierA-10809
Theo Verschoor (Papendrecht)De RoerstokPilsenerA-36809
Kees VolkersDe AmervalleiWitbierA-42809
Sietze KoopmansDe RoerstokPale Ale GBA-197910
Marc KruigerDe AmervalleiBitter Blond (B)A-407910
Ton Jansen (Arnhem)Triple WKolschA-507910
Dennis LebbingWeizenA-917910
Arie-Jan van Dort (Houten)De AmervalleiSaisonA-137811
Robin BenusGroningsch Bier- en WijnmakersgildePale Ale GBA-617811
Theo Verschoor (Papendrecht)De RoerstokOrdinary & Best BitterA-387712
Rogier.J.C.M UijtdeHaagDe DeltabrouwersWitbierA-257613
Marc KruigerDe AmervalleiWitbierA-397613
Fokko KruizengaDe AmervalleiAmerican PAA-707613
Freek Keijzer (Almelo)Twents bierbrouwers Gilde HABPilsenerA-287514
Herman Verbeek (Overloon)Maasland Thuisbrouwers GenootschapPale Ale GBA-67514
Jeroen Free (Bergen op Zoom)Bergsche Bierbrouwers GildeSaisonA-647514
Fokko KruizengaDe AmervalleiWitbierA-717514
Ronald Nederhoff (Woudenberg)De AmervalleiWitbierA-727514
Marcel Nederhoff (Zeist)De AmervalleiPilsener UrtypA-827514
J.W. van GroenigenBergsche Bierbrouwers GildePale Ale GBA-157415
Hans Meulhof (Deventer)AWA '85 Apeldoorns Bierbrouwers en wijnmakersgildeKolschA-477415
Marcel OorthuisTwents bierbrouwers Gilde HABWeizenA-127316
Freek Keijzer (Almelo)Twents bierbrouwers Gilde HABBelgische Pale AleA-307316
Jos Verlaak (Dalfsen)De Koperen TsjettelAmerican PAA-347316
Gebroeders MasselinkTwents bierbrouwers Gilde HABKolschA-447316
Geert BrouwerOrdinary & Best BitterA-627316
Ton Jansen (Arnhem)Triple WOrdinary & Best BitterA-497117
Dave PeetersWitbierA-777117
Theo Verschoor (Papendrecht)De RoerstokDortmunder ExportA-377018
Jan Tijs Sijbring (Groningen)Groningsch Bier- en WijnmakersgildeAmerican PAA-747018
Arie-Jan van Dort (Houten)De AmervalleiPale Ale GBA-146919
Klaas SchipperHet huizer Bierbrouwers gildeIrish Red AleA-46919
Herman Verbeek (Overloon)Maasland Thuisbrouwers GenootschapBelgische Pale AleA-56919
Wim van den Kieboom (Prinsenbeek)Bergsche Bierbrouwers GildeKolschA-526919
Noud BoogersDe RoerstokBelgische Pale AleA-86919
Jan Passieux (Goes)De DeltabrouwersOrdinary & Best BitterA-936919
Arjan Molenaar (Hoogkarspel)'t Wort WatPale Ale GBA-456820
De TuimelaarsWitbierA-546820
Gerrit Jan Tuller (Amersfoort)De AmervalleiKolschA-556820
Adrie Otte (Zutphen)Brouwersgilde "De Roode Toren"Belgische Pale AleA-576820
Adrie Otte (Zutphen)Brouwersgilde "De Roode Toren"SaisonA-586820
Robin BenusGroningsch Bier- en WijnmakersgildePale Ale GBA-606820
Marcel Nederhoff (Zeist)De AmervalleiKolschA-836820
Ser VullingsDionysos, Bier-, wijn- en kaas makers gildeWeizenA-246721
Marjolein van der VeenDe AmervalleiWitbierA-536721
Vrije KonijnenVogelsPilsener UrtypA-886721
Anton Worm (Zutphen)Brouwersgilde "De Roode Toren"Bitter Blond (B)A-906721
William Kloek (Veghel)Maasland Thuisbrouwers GenootschapPale Ale GBA-186622
Jan Ausems (Houten)De AmervalleiWitbierA-436622
W. lensing (Houten)KolschA-686622
Frank van Tol't Wort WatKolschA-816622
Norman SterkensWouter van BettenWeizenA-206523
Adrie Otte (Zutphen)Brouwersgilde "De Roode Toren"PilsenerA-566523
Robin BenusGroningsch Bier- en WijnmakersgildeAmerican PAA-596523
Marcel Paas (Tilburg)PilsenerA-756523
Jan Tijs Sijbring (Groningen)Groningsch Bier- en WijnmakersgildeWeizenA-736424
Mat VullingsSint Rombout, De noord-limburgse bierbrouwersBitter Blond (B)A-266325
Freek Keijzer (Almelo)Twents bierbrouwers Gilde HABPale Ale GBA-296325
A.H. (Ton) van Gelder (Hattemerbroek)St. Petri GildeDortmunder ExportA-466325
W. lensing (Houten)Pale Ale GBA-676325
Marcel OorthuisTwents bierbrouwers Gilde HABBelgische Pale AleA-116226
Titus Rinia't Wort WatPilsener UrtypA-786226
Lars van der MostWeizenA-356127
Ton Jansen (Arnhem)Triple WPilsener UrtypA-516127
Anton Worm (Zutphen)Brouwersgilde "De Roode Toren"Belgische Pale AleA-896127
Gerrit Admiraal (Aldtsjerk)De Koperen TsjettelWitbierA-655928
Vrije KonijnenVogelsWitbierA-875928
André Smits (Hoogland)De AmervalleiBelgische Pale AleA-315829
Eduard AtteveltMaasland Thuisbrouwers GenootschapWeizenA-275730
Jurgen F. DoreleijersMaasland Thuisbrouwers GenootschapWitbierA-765730
Herman Holtrop (Groningen)Groningsch Bier- en WijnmakersgildeAmerican PAA-635631
Rene DelisseDe RoerstokWeizenA-215532
Paul Penders (Urmond)Geuze LambiekA-235532
Richard Spierdijk (Mijdrecht)PilsenerA-795532
Chris Aarsen (Bad Bentheim)Twents bierbrouwers Gilde HABPilsenerA-95233
Herman Verbeek (Overloon)Maasland Thuisbrouwers GenootschapSaisonA-75134
ACMMJ HoogmansBelgische Pale AleA-15035
Joris Stoop (Bergen op Zoom)Ari StoopBergsche Bierbrouwers GildeBelgische Pale AleA-324836
Richard Spierdijk (Mijdrecht)PilsenerA-804836
Gerrit Jan Tuller (Amersfoort)De AmervalleiWeizenA-864537

Overzicht van wedstrijden