ONK Brouwen

ONK 27 (2011)

datum:zaterdag 28 mei 2011
organisatie:De Koperen Tsjettel
lokatie:Veenhuizen (Brouwerij Maallust)
kampioen:Rudy Nordhausen
aantal inzendingen:406
gemiddelde score:69
laagste score:14
hoogste score:96

Verenigingen (voor zover bekend)

VerenigingBierenInschrijvingen
De Amervallei   40 9
't Wort Wat   35 11
Twents bierbrouwers Gilde HAB   21 3
De Koperen Tsjettel   21 2
De Roerstok   19 7
De Deltabrouwers   19 6
Maasland Thuisbrouwers Genootschap   18 5
Sint Rombout, De noord-limburgse bierbrouwers   15 3
Brouwersgilde "De Roode Toren"   13 5
Bergsche Bierbrouwers Gilde   12 3
Groningsch Bier- en Wijnmakersgilde   11 4
De Wortketel   9 5
St. Petri Gilde   8 3
Het huizer Bierbrouwers gilde   5 1
Triple W   4 3
AWA '85 Apeldoorns Bierbrouwers en wijnmakersgilde   3 2
Bier- en Wijngilde Ambrasserie   3 1
Entre Les Collines (BE)   3 1
Dionysos, Bier-, wijn- en kaas makers gilde   3 1
Kempenbrouwers   2 1

Bieren per klasse

A: 73
B: 52
C: 114
D: 117
E: 11
V: 39

Uitslagen

Klasse:

Klasse A

DeelnemerSamen metGildeBiertypeNr.Scoreeind klassering
Herman Verbeek (Overloon)Maasland Thuisbrouwers GenootschapAmerican PAA-010921
W. lensing (Houten)Speciale BelgeA-061912
Rob Kijk in de Vegt (Zwolle)St. Petri GildeWitbierA-035903
William Kloek (Veghel)Maasland Thuisbrouwers GenootschapPilsener UrtypA-020884
K. Hoogstraaten (Amersfoort)De AmervalleiWeizenA-004884
Gerard van Slobbe (Klundert)Bergsche Bierbrouwers GildePale Ale GBA-027865
Bert peeters (Haps)Sint Rombout, De noord-limburgse bierbrouwersKolschA-051865
Chris Aarsen (Bad Bentheim)Marcel OorthuisTwents bierbrouwers Gilde HABWitbierA-031856
Arie-Jan van Dort (Houten)De AmervalleiSaisonA-057847
Ari Stoop (Bergen op Zoom)Joris StoopBergsche Bierbrouwers GildeWeizenA-047838
Ronald Ringenoldus (Overdinkel)WeizenA-041829
Theo Verschoor (Papendrecht)De RoerstokBrettanomyces BlondA-0428110
Paul DoesKolschA-0728011
Noud BoogersDe RoerstokSpeciale BelgeA-0747912
Rene KoopAmerican PAA-0707912
Max Nibbering (Purmerend)WeizenA-0067912
Jurgen F. DoreleijersMaasland Thuisbrouwers GenootschapWitbierA-0237912
Arnoud/Erwin/MarijnWitbierA-0187912
Hay Staaks (Baarlo)Leo StaaksSint Rombout, De noord-limburgse bierbrouwersSpeciale BelgeA-0257912
Ronald Ringenoldus (Overdinkel)Speciale BelgeA-0287813
Dave PeetersAmerican PAA-0087813
Chris Aarsen (Bad Bentheim)Marcel OorthuisTwents bierbrouwers Gilde HABWeizenA-0327714
Paul Penders (Urmond)Geuze LambiekA-0567714
Herman Verbeek (Overloon)Maasland Thuisbrouwers GenootschapSaisonA-0097714
Tjerk Dijkstra (Damwâld)De Koperen TsjettelPale Ale GBA-0557615
Henk Timmerman (Peize)Groningsch Bier- en WijnmakersgildeSpeciale BelgeA-0637615
Tjerk Dijkstra (Damwâld)De Koperen TsjettelPale Ale GBA-0547516
Rob Stel (Simpelveld)Entre Les Collines (BE)Speciale BelgeA-0827516
Wil van den Broek (Huizen)De AmervalleiKolschA-0217516
Richard Spierdijk (Mijdrecht)PilsenerA-0157516
Henk Timmerman (Peize)Groningsch Bier- en WijnmakersgildeIrish Red AleA-0627516
Rene Olde Hanhof (Enschede)Erik van der KnaapTwents bierbrouwers Gilde HABOrdinary & Best BitterA-0597516
Richard Oostindie (Lelystad)WeizenA-0657516
Adrie Otte (Zutphen)David Vertegaal
Raphaël van der Velde
Marius Schwartz
De Vier Broeders
Brouwersgilde "De Roode Toren"Pilsener UrtypA-0467516
Harry Pijpker (Smilde)WeizenA-0117516
Rocco en BramPale Ale GBA-0787417
De Vier BroedersBrouwersgilde "De Roode Toren"PilsenerA-0457417
Freek Keijzer (Almelo)Twents bierbrouwers Gilde HABKolschA-0367417
Arie-Jan van Dort (Houten)De AmervalleiWeizenA-0587417
Dick BenninkWeizenA-0737417
Wil van den Broek (Huizen)De AmervalleiSpeciale BelgeA-0227318
Dennis LebbingSpeciale BelgeA-0147318
Bert peeters (Haps)Sint Rombout, De noord-limburgse bierbrouwersWeizenA-0507219
Ronald Nederhoff (Woudenberg)De AmervalleiCalifornia SteamA-0677219
Freek Keijzer (Almelo)Twents bierbrouwers Gilde HABOrdinary & Best BitterA-0387219
Klaas SchipperHet huizer Bierbrouwers gildeSpeciale BelgeA-0397120
Anton Worm (Zutphen)Brouwersgilde "De Roode Toren"American PAA-0717120
Rudy NordhausenBitter Blond (B)A-0137120
Klaas SchipperHet huizer Bierbrouwers gildeKolschA-0407120
Derek WalshGert RoosBitter Blond (B)A-0437120
Tjerk Dijkstra (Damwâld)De Koperen TsjettelOrdinary & Best BitterA-0537021
Ser VullingsDionysos, Bier-, wijn- en kaas makers gildeWeizenA-0267021
Bram Hoogesteger (Kapelle)De DeltabrouwersGeuze LambiekA-0766922
Chris Aarsen (Bad Bentheim)Marcel OorthuisTwents bierbrouwers Gilde HABWeizenA-0296922
Chris Aarsen (Bad Bentheim)Marcel OorthuisTwents bierbrouwers Gilde HABWeizenA-0346922
Tjerk Dijkstra (Damwâld)De Koperen TsjettelOrdinary & Best BitterA-0526823
Ton Fisser (Apeldoorn)AWA '85 Apeldoorns Bierbrouwers en wijnmakersgildeWeizenA-0646823
Rob Stel (Simpelveld)Entre Les Collines (BE)WitbierA-0816823
Ronald Nederhoff (Woudenberg)De AmervalleiAmerican PAA-0666823
Ernst de Moor (Hoofddorp)'t Wort WatIrish Red AleA-0196724
Christopher Kokhuis (Hoofddorp)Silvio Mesman't Wort WatPilsenerA-0686724
Geert Bax (Eindhoven)WitbierA-0036724
Christopher Kokhuis (Hoofddorp)Silvio Mesman't Wort WatPilsenerA-0696625
Freek Keijzer (Almelo)Twents bierbrouwers Gilde HABPilsenerA-0376625
Chris Aarsen (Bad Bentheim)Marcel OorthuisTwents bierbrouwers Gilde HABPilsenerA-0336526
Chris Aarsen (Bad Bentheim)Marcel OorthuisTwents bierbrouwers Gilde HABPilsenerA-0306526
De Vier BroedersBrouwersgilde "De Roode Toren"Bitter Blond (B)A-0446427
Arnoud/Erwin/MarijnIrish Red AleA-0176328
Rocco en BramAmerican PAA-0776328
Bert Schutte (Zutphen)Brouwersgilde "De Roode Toren"Irish Red AleA-0606328
Niels Wagenaar (Sint Maarten)Speciale BelgeA-0126328
Bram Hoogesteger (Kapelle)De DeltabrouwersPilsenerA-0756229
Pim de Jonge (Wemeldinge)Jaap KlippelDe DeltabrouwersSaisonA-0496030

Overzicht van wedstrijden