ONK Brouwen

ONK 28 (2012)

datum:zaterdag 2 juni 2012
organisatie:De Deltabrouwers
lokatie:Kamperland (Brouwerij Emelisse)
kampioen:Theo Verschoor
aantal inzendingen:440
gemiddelde score:72
laagste score:20
hoogste score:95

Verenigingen (voor zover bekend)

VerenigingBierenInschrijvingen
De Deltabrouwers   39 8
Twents bierbrouwers Gilde HAB   37 6
De Amervallei   36 8
De Roerstok   29 8
Bergsche Bierbrouwers Gilde   25 5
't Wort Wat   20 10
De Koperen Tsjettel   17 3
Groningsch Bier- en Wijnmakersgilde   15 5
Maasland Thuisbrouwers Genootschap   12 2
St. Petri Gilde   10 3
Sint Rombout, De noord-limburgse bierbrouwers   9 2
Triple W   8 2
Brouwersgilde "De Roode Toren"   8 2
Bier- en Wijngilde Ambrasserie   6 1
Peels Bierbrouwersgilde   5 2
Het huizer Bierbrouwers gilde   5 1
AWA '85 Apeldoorns Bierbrouwers en wijnmakersgilde   2 1

Bieren per klasse

A: 88
B: 36
C: 130
D: 122
E: 27
V: 37

Uitslagen

Klasse:

Klasse A

DeelnemerSamen metGildeBiertypeNr.Scoreeind klassering
Theo Verschoor (Papendrecht)De RoerstokOktoberfestA_12_01941
Chris Aarsen (Bad Bentheim)Marcel OorthuisTwents bierbrouwers Gilde HABAmerican PAA_14_01922
Bram Hoogesteger (Kapelle)De DeltabrouwersGeuze LambiekA_08_02913
Sander Jochems (Groningen)Groningsch Bier- en WijnmakersgildeOrdinary & Best BitterA_13_02904
Theo Verschoor (Papendrecht)De RoerstokPilsener UrtypA_16_02855
Freek Keijzer (Almelo)Twents bierbrouwers Gilde HABOrdinary & Best BitterA_13_01836
Jeroen Free (Bergen op Zoom)Bergsche Bierbrouwers GildeSaisonA_17_05836
Lorenzo de Kock (Clinge)WitbierA_20_04827
Titus Rinia't Wort WatAmerican PAA_01_06827
Jan van SchaikPilsenerA_15_21818
Theo Verschoor (Papendrecht)De RoerstokOktoberfestA_12_02818
Peter Vermerris (Rilland)Rene VermerrisDe DeltabrouwersPilsenerA_15_14818
W. lensing (Houten)WitbierA_20_10809
Bram Hoogesteger (Kapelle)De DeltabrouwersGeuze LambiekA_08_03809
Rene Olde Hanhof (Enschede)Erik van der KnaapTwents bierbrouwers Gilde HABBrettanomyces BlondA_04_02809
Jan Tijs Sijbring (Groningen)Groningsch Bier- en WijnmakersgildeWeizenA_19_08809
Raymond van KootenPilsenerA_15_04809
Peter Vermerris (Rilland)Rene VermerrisDe DeltabrouwersKolschA_10_02809
J SnipPilsener UrtypA_16_047910
Richard Spierdijk (Mijdrecht)PilsenerA_15_017910
T LenssenSaisonA_17_037910
Vincent Werner (Amsterdam)'t Wort WatPilsener UrtypA_16_017910
Peter Slijfer (Ter Apelkanaal)Groningsch Bier- en WijnmakersgildeIrish Red AleA_09_027910
Jos Verlaak (Dalfsen)De Koperen TsjettelPale Ale GBA_14_027811
Freek Keijzer (Almelo)Twents bierbrouwers Gilde HABSpeciale BelgeA_18_027811
Herman Verbeek (Overloon)Maasland Thuisbrouwers GenootschapPilsenerA_15_117811
Jaap van Geel (Grave)Triple WPilsenerA_15_207712
Chris Aarsen (Bad Bentheim)Marcel OorthuisTwents bierbrouwers Gilde HABWeizenA_19_077712
Herman Holtrop (Groningen)Groningsch Bier- en WijnmakersgildeAmerican PAA_01_097712
Rene Olde Hanhof (Enschede)Erik van der KnaapTwents bierbrouwers Gilde HABBrettanomyces BlondA_04_017712
Frans Wijnstekers (Eindhoven)WeizenA_19_017712
Jos Verlaak (Dalfsen)De Koperen TsjettelWitbierA_20_067613
T.M. SteenbergenIrish Red AleA_09_017613
Herman Verbeek (Overloon)Maasland Thuisbrouwers GenootschapWitbierA_20_057613
Peter Spaan (Son)Peels BierbrouwersgildeSpeciale BelgeA_18_067613
Wim van den Kieboom (Prinsenbeek)Bergsche Bierbrouwers GildeAmerican PAA_01_077613
Chris Aarsen (Bad Bentheim)Marcel OorthuisTwents bierbrouwers Gilde HABPilsenerA_15_097613
Herman Verbeek (Overloon)Maasland Thuisbrouwers GenootschapAmerican PAA_01_057514
Jasper DijkersPilsenerA_15_037514
Fokko KruizengaDe AmervalleiWitbierA_20_117514
Bert peeters (Haps)Sint Rombout, De noord-limburgse bierbrouwersPilsener UrtypA_16_037514
Herman Holtrop (Groningen)Groningsch Bier- en WijnmakersgildeBitter Blond (B)A_03_047415
Angelo van Gimst (Vogelwaarde)Bier- en Wijngilde AmbrasserieSpeciale BelgeA_18_057415
Raymond van KootenWeizenA_19_037415
Marcel Nederhoff (Zeist)De AmervalleiWitbierA_20_097316
Peter Spaan (Son)Peels BierbrouwersgildePilsenerA_15_157316
Marcel Nederhoff (Zeist)De AmervalleiWeizenA_19_097217
Rocco Hoogerwerf (Woerden)WitbierA_20_037217
Theo Stapels (Udenhout)De RoerstokSpeciale BelgeA_18_077217
Marco de RidderWitbierA_20_087217
Ton Jansen (Arnhem)Triple WPilsenerA_15_077217
Wil van den Broek (Huizen)De AmervalleiPilsenerA_15_167118
Gerard van Slobbe (Klundert)Bergsche Bierbrouwers GildeSaisonA_17_047118
Joost Kock (Terheijden)De RoerstokPilsenerA_15_057118
Wil van den Broek (Huizen)De AmervalleiOktoberfestA_12_037019
Tarik Falkenburg (Giethoorn)PilsenerA_15_027019
Hans DomburgPilsener UrtypA_16_057019
Peter Vermerris (Rilland)Rene VermerrisDe DeltabrouwersWitbierA_20_077019
Jaap van Geel (Grave)Triple WBitter Blond (B)A_03_057019
Maarten Nijhof (Enschede)Twents bierbrouwers Gilde HABWeizenA_19_067019
Paul Penders (Urmond)Speciale BelgeA_18_047019
Lorenzo de Kock (Clinge)Bitter Blond (B)A_03_016920
Richard Spierdijk (Mijdrecht)SaisonA_17_016821
Jasper DijkersAmerican PAA_01_016821
Paul van der HammenBitter Blond (B)A_03_036821
Herman Verbeek (Overloon)Maasland Thuisbrouwers GenootschapAmerican PAA_01_046821
Richard Spierdijk (Mijdrecht)PilsenerA_15_066722
A.H. (Ton) van Gelder (Hattemerbroek)St. Petri GildePale Ale GBA_14_036722
Kees Scheurwater (Krabbendijke)American PAA_01_036722
Herman Holtrop (Groningen)Groningsch Bier- en WijnmakersgildeKolschA_10_036623
Rene Olde Hanhof (Enschede)Erik van der KnaapTwents bierbrouwers Gilde HABGeuze LambiekA_08_016524
Paul Penders (Urmond)Speciale BelgeA_18_036524
Rene Olde Hanhof (Enschede)Erik van der KnaapTwents bierbrouwers Gilde HABBrettanomyces BlondA_04_036325
J Boerema (Muiden)'t Wort WatPilsenerA_15_086325
Tony De PooterWeizenA_19_056325
Richard Schrijver (Wemeldinge)De DeltabrouwersPilsenerA_15_186325
Fon de Laat (Tilburg)De RoerstokAmerican PAA_01_026325
Ronald Nederhoff (Woudenberg)De AmervalleiPilsenerA_15_176126
Tarik Falkenburg (Giethoorn)WeizenA_19_026126
Tommy Lambin (Hulst)SaisonA_17_026027
F.X. DebiesmePale Ale GBA_14_046027
Rene Olde Hanhof (Enschede)Erik van der KnaapTwents bierbrouwers Gilde HABBitter Blond (B)A_03_025628
Marc Vriens (Tilburg)De RoerstokPilsenerA_15_135529
Chris Aarsen (Bad Bentheim)Marcel OorthuisTwents bierbrouwers Gilde HABPilsenerA_15_105330
Geert Bax (Eindhoven)WeizenA_19_045330
Hans Meulhof (Deventer)AWA '85 Apeldoorns Bierbrouwers en wijnmakersgildeKolschA_10_015231
Wil van den Broek (Huizen)De AmervalleiAmerican PAA_01_084532
Freek Keijzer (Almelo)Twents bierbrouwers Gilde HABPilsenerA_15_124532

Overzicht van wedstrijden