ONK Brouwen

ONK 29 (2013)

datum:zondag 2 juni 2013
organisatie:'t Wort Wat
lokatie:Haarlem (Brouwerij Jopen kerk)
kampioen:Fons Michielsen
aantal inzendingen:496
gemiddelde score:72
laagste score:26
hoogste score:94

Verenigingen (voor zover bekend)

VerenigingBierenInschrijvingen
't Wort Wat   58 21
De Amervallei   36 10
Twents bierbrouwers Gilde HAB   30 6
De Roerstok   29 12
De Koperen Tsjettel   28 8
De Deltabrouwers   27 6
Bergsche Bierbrouwers Gilde   15 4
Maasland Thuisbrouwers Genootschap   15 4
Brouwersgilde "De Roode Toren"   14 3
Triple W   12 6
Groningsch Bier- en Wijnmakersgilde   10 4
Sint Rombout, De noord-limburgse bierbrouwers   8 2
Peels Bierbrouwersgilde   8 2
AWA '85 Apeldoorns Bierbrouwers en wijnmakersgilde   7 2
St. Petri Gilde   6 3
Bier- en Wijngilde Ambrasserie   6 1
Entre Les Collines (BE)   5 1
Kempenbrouwers   4 1
Edes Wijn en Biergilde   3 1
De Wortketel   1 1

Bieren per klasse

A: 94
B: 62
C: 151
D: 126
E: 15
V: 48

Uitslagen

Klasse:

Klasse A

DeelnemerSamen metGildeBiertypeNr.Scoreeind klassering
Menno Slot (Barneveld)Brouwersgilde "De Roode Toren"WeizenA_19_12901
Marco Zwaan (Zuidland)SaisonA_17_02892
Matthew Oosterhuis (Enschede)Twents bierbrouwers Gilde HABAmerican PAA_01_01883
Pim de Jonge (Wemeldinge)De DeltabrouwersOrdinary & Best BitterA_13_01874
Marco Geilings (Ossendrecht)Brettanomyces BlondA_04_01855
Henk de Heer (Elburg)Bitter Blond (B)A_03_06836
Chris Aarsen (Bad Bentheim)Twents bierbrouwers Gilde HABIrish Red AleA_09_03836
Geert Bax (Eindhoven)PilsenerA_15_01836
Wil van den Broek (Huizen)De AmervalleiDortmunder ExportA_06_01827
Frank Arendsen (Hengelo)Brouwersgilde "De Roode Toren"WeizenA_19_16827
Tom Segers (weelde)SaisonA_17_01818
Rob Kijk in de Vegt (Zwolle)St. Petri GildePale Ale GBA_14_06818
André Janssen (Bunde)Speciale BelgeA_18_01809
Theo Stapels (Udenhout)De RoerstokSpeciale BelgeA_18_06809
EJW ter Kuile (Bilthoven)'t Wort WatWitbierA_20_06809
Menno Slot (Barneveld)Brouwersgilde "De Roode Toren"Pilsener UrtypA_16_02809
Louis Smeding (Eckelrade)PilsenerA_15_05809
Martijn Zuidweg (Utrecht)American PAA_01_097910
Rocco Hoogerwerf (Woerden)Kenneth KortekaasWitbierA_20_017811
Geert Bax (Eindhoven)Irish Red AleA_09_027811
Sjaak / S van der Lee (Deventer)Brouwersgilde "De Roode Toren"SaisonA_17_037811
Caspar Kuik (Amersfoort)American PAA_01_067811
Ari Stoop (Bergen op Zoom)Joris StoopBergsche Bierbrouwers GildeAmerican PAA_01_087811
Niels Bazelmans (Roermond)Bitter Blond (B)A_03_077712
Rob Kijk in de Vegt (Zwolle)St. Petri GildeBitter Blond (B)A_03_027712
Paul Penders (Urmond)Pale Ale GBA_14_017712
Rene Olde Hanhof (Enschede)Erik van der KnaapTwents bierbrouwers Gilde HABWitbierA_20_057712
Gep Mannak (Rohel)De Koperen TsjettelWitbierA_20_077613
Herman Verbeek (Overloon)Maasland Thuisbrouwers GenootschapAmerican PAA_01_027613
Harry Pijpker (Smilde)PilsenerA_15_067613
Ben J.M. Jacobs (Leiden)'t Wort WatPilsenerA_15_087613
Mat MCH Jaspers (Born)Speciale BelgeA_18_037613
Freek Keijzer (Almelo)Twents bierbrouwers Gilde HABKolschA_10_037514
Peter Vermerris (Rilland)Rene VermerrisDe DeltabrouwersPilsener UrtypA_16_017514
Fons Michielsen (Bolsward)De Koperen TsjettelWeizenA_19_077514
B.M.M. Pierik (Diepenheim)PilsenerA_15_037514
Marleen van Eekelen (Wouwse Plantage)Theo van EekelenBergsche Bierbrouwers GildeAmerican PAA_01_037514
H. Ebbing (Baarn)WeizenA_19_017514
Wim van den Kieboom (Prinsenbeek)Bergsche Bierbrouwers GildeBitter Blond (B)A_03_017415
Guus Bogaard (Beetsterzwaag)De Koperen TsjettelMunchener HellesA_11_017415
Harrie H.F.M Geerts (Tilburg)De RoerstokIrish Red AleA_09_047415
Wim van den Kieboom (Prinsenbeek)Bergsche Bierbrouwers GildeAmerican PAA_01_047316
Theo Verschoor (Papendrecht)De RoerstokPilsenerA_15_027316
Marco Zwaan (Zuidland)KolschA_10_027316
Sjaak / S van der Lee (Deventer)Brouwersgilde "De Roode Toren"WeizenA_19_057316
Hans Meulhof (Deventer)AWA '85 Apeldoorns Bierbrouwers en wijnmakersgildeSpeciale BelgeA_18_047217
Sander Jochems (Groningen)Groningsch Bier- en WijnmakersgildeWeizenA_19_177217
Jan Tijs Sijbring (Groningen)Groningsch Bier- en WijnmakersgildeWeizenA_19_137217
Bastiaan Koops (Assen)Groningsch Bier- en WijnmakersgildePilsenerA_15_107217
Theo Verschoor (Papendrecht)De RoerstokPale Ale GBA_14_027217
Marco Zwaan (Zuidland)WeizenA_19_047217
Gerben Harteveld (Roelofarendsveen)SaisonA_17_047118
Peter Vermerris (Rilland)Rene VermerrisDe DeltabrouwersPilsenerA_15_097118
Evert van Esveld (Hooglanderveen)De AmervalleiPilsenerA_15_047118
Lars Taylor (Haarlem)'t Wort WatWeizenA_19_027019
Evert van Esveld (Hooglanderveen)De AmervalleiWeizenA_19_037019
Peter Spaan (Son)Peels BierbrouwersgildeOktoberfestA_12_017019
Frank Huitema (Amsterdam)'t Wort WatAmerican PAA_01_077019
Chris Aarsen (Bad Bentheim)Twents bierbrouwers Gilde HABPilsenerA_15_076920
Olle Jansen (Amsterdam)American PAA_01_106920
Freek Keijzer (Almelo)Twents bierbrouwers Gilde HABPale Ale GBA_14_046821
Jaap van Geel (Grave)Triple WBitter Blond (B)A_03_046821
Pim de Jonge (Wemeldinge)De DeltabrouwersPale Ale GBA_14_086821
Herman Verbeek (Overloon)Maasland Thuisbrouwers GenootschapWitbierA_20_046821
Frans Wijnstekers (Eindhoven)Pale Ale GBA_14_076821
Rob Meijer (Arnhem)Triple WPilsenerA_15_126821
Anneke Geraads-Broeren (Almere)WeizenA_19_106821
S Harren (IJmuiden)'t Wort WatWeizenA_19_186722
André Smits (Hoogland)De AmervalleiOktoberfestA_12_026722
Jos Verlaak (Dalfsen)De Koperen TsjettelPale Ale GBA_14_036722
Olle Jansen (Amsterdam)Speciale BelgeA_18_056623
Pim de Jonge (Wemeldinge)De DeltabrouwersWeizenA_19_156623
Frans Wijnstekers (Eindhoven)WeizenA_19_146623
Henk de Heer (Elburg)Pale Ale GBA_14_096524
Henk de Heer (Elburg)Bitter Blond (B)A_03_056524
Guus Bogaard (Beetsterzwaag)De Koperen TsjettelWeizenA_19_096524
Hans Meulhof (Deventer)AWA '85 Apeldoorns Bierbrouwers en wijnmakersgildeKolschA_10_056524
Ton Jansen (Arnhem)Triple WPilsener UrtypA_16_046425
B.M.M. Pierik (Diepenheim)WeizenA_19_086326
JK van Achterberg (Sliedrecht)Irish Red AleA_09_016326
Kees Scheurwater (Krabbendijke)WeizenA_19_066326
Ronald Nederhoff (Woudenberg)De AmervalleiPilsener UrtypA_16_036227
Joost Kock (Terheijden)De RoerstokSpeciale BelgeA_18_026227
Marc Vriens (Tilburg)De RoerstokPilsenerA_15_116128
Frank Veerkamp (Amsterdam)WeizenA_19_116029
Hans Meulhof (Deventer)AWA '85 Apeldoorns Bierbrouwers en wijnmakersgildeBitter Blond (B)A_03_035930
Marcel Nederhoff (Zeist)De AmervalleiWeizenA_19_195930
Frank Veerkamp (Amsterdam)SaisonA_17_055831
Chris Aarsen (Bad Bentheim)Twents bierbrouwers Gilde HABAmerican PAA_01_055432
Ronald Nederhoff (Woudenberg)De AmervalleiBitter Blond (B)A_03_085333
Gerrit Admiraal (Aldtsjerk)De Koperen TsjettelWitbierA_20_034934
Brouwerscollectief Kasjot (Simpelveld)Entre Les Collines (BE)KolschA_10_044934
Geert Bax (Eindhoven)WitbierA_20_024835
Geert Bax (Eindhoven)KolschA_10_014736

Overzicht van wedstrijden