ONK Brouwen

ONK 30 (2014)

datum:zaterdag 24 mei 2014
organisatie:De Roerstok
lokatie:Brand brouwerij, Wijlre
kampioen:Jeroen Free
aantal inzendingen:505
gemiddelde score:73
laagste score:27
hoogste score:92

Verenigingen (voor zover bekend)

VerenigingBierenInschrijvingen
't Wort Wat   39 10
De Roerstok   34 10
Twents bierbrouwers Gilde HAB   34 7
De Koperen Tsjettel   28 5
De Deltabrouwers   24 7
Triple W   23 7
Peels Bierbrouwersgilde   22 6
Brouwersgilde "De Roode Toren"   22 5
Bergsche Bierbrouwers Gilde   20 5
De Amervallei   16 2
Sint Rombout, De noord-limburgse bierbrouwers   13 5
Maasland Thuisbrouwers Genootschap   12 3
Groningsch Bier- en Wijnmakersgilde   11 3
AWA '85 Apeldoorns Bierbrouwers en wijnmakersgilde   10 4
St. Petri Gilde   10 2
Wijn aan de Rijn   6 3
Edes Wijn en Biergilde   6 1
Entre Les Collines (BE)   5 3
Bier- en Wijngilde Ambrasserie   5 1
Kempenbrouwers   5 1
Wijngilde 't Vaatje, Lebbeke (BE)   5 1
De Wortketel   2 1
VAW Bergeijk (BE)   2 1
Kennemer Wijn en Bier gilde   1 1
A.W.B.G. Raalte   1 1

Bieren per klasse

A: 93
B: 53
C: 160
D: 128
E: 32
V: 39

Uitslagen

Klasse:

Klasse A

DeelnemerSamen metGildeBiertypeNr.Scoreeind klassering
Wim van den Kieboom (Prinsenbeek)Bergsche Bierbrouwers GildeBitter Blond (B)A_03_04901
Maarten Nijhof (Enschede)Joris Leemrijze
Rigtersbier
Twents bierbrouwers Gilde HABWeizenA_19_03882
Marc Vriens (Tilburg)De RoerstokPilsenerA_15_09873
Peter Spaan (Son)Peels BierbrouwersgildeMunchener HellesA_11_01864
Rob Kijk in de Vegt (Zwolle)St. Petri GildeAmerican PAA_01_04855
Caspar Kuik (Amersfoort)PilsenerA_15_08855
Cees Zwemmer (Heiloo)Jos Aussems
De vrienden van Q
Irish Red AleA_09_02836
Joost Kock (Terheijden)De RoerstokAmerican PAA_01_11836
Richard Schrijver (Wemeldinge)De DeltabrouwersSpeciale BelgeA_18_02827
Marco Zwaan (Zuidland)Speciale BelgeA_18_01808
Ari Stoop (Bergen op Zoom)Joris StoopBergsche Bierbrouwers GildeBrettanomyces BlondA_04_03799
Peter Spaan (Son)Peels BierbrouwersgildeSaisonA_17_017810
Antoine van den Eijnden (Eindhoven)WitbierA_20_017810
Herman Verbeek (Overloon)Maasland Thuisbrouwers GenootschapSaisonA_17_037810
John Kerstens (Mill)Chris-Jan Beerendonk
Jeroen Spronk
hobbybrouwerij "de blauwe knoop"
Jo Kremers
Henk v.d. Broek
Ton Heijs
KolschA_10_017711
Bas de Winter (Heinenoord)De RoerstokPilsenerA_15_027711
Theo Verschoor (Papendrecht)De RoerstokAmerican PAA_01_057711
Jan Sikkens (Bolsward)De Koperen TsjettelBrettanomyces BlondA_04_027711
Niels Beekhuizen (Katwijk)Steve HanfordWeizenA_19_097711
Niels van der weijden (Nieuw-Vennep)Matthijs van der Weijden't Wort WatAmerican PAA_01_147612
Etienne Vermeulen (Rotterdam)Pilsener UrtypA_16_057513
Pim de Jonge (Wemeldinge)Jaap KlippelDe DeltabrouwersSaisonA_17_117513
Jaap van Geel (Grave)Triple WSaisonA_17_127513
Herman Verbeek (Overloon)Maasland Thuisbrouwers GenootschapWitbierA_20_037513
Brett OBrien (Terneuzen)American PAA_01_027414
Gerard Bovenmars (Raalte) A.W.B.G. RaalteKolschA_10_027414
Maarten Heijligers (Geldrop)Peels BierbrouwersgildeAmerican PAA_01_077414
Ronald Toet (Rijswijk)SaisonA_17_067414
Ronald Toet (Rijswijk)American PAA_01_097414
Henk-Jan Balkema (West-Terschelling)WeizenA_19_067414
Johan Tiegelaar (Sint-Annaland)Bergsche Bierbrouwers GildePale Ale GBA_14_037414
Freek Keijzer (Almelo)Twents bierbrouwers Gilde HABPilsenerA_15_067414
Rene Olde Hanhof (Enschede)Erik van der KnaapTwents bierbrouwers Gilde HABPilsener UrtypA_16_067414
Fons Ronde (Groningen)Groningsch Bier- en WijnmakersgildeSaisonA_17_137414
Kees Rommelse (Best)KempenbrouwersWeizenA_19_137414
Alex Van den Boom (Heeswijk-Dinther)Triple WWeizenA_19_017315
Hans Aka (Bennekom)'t Wort WatPilsenerA_15_047315
Fons Michielsen (Bolsward)De Koperen TsjettelBrettanomyces BlondA_04_017315
Jeroen Free (Bergen op Zoom)Bergsche Bierbrouwers GildeSpeciale BelgeA_18_037315
Dick Zentveld (Heiloo)American PAA_01_087315
Jaap van Geel (Grave)Triple WIrish Red AleA_09_047315
Brett OBrien (Terneuzen)American PAA_01_017216
Emile van de Logt (Ridderkerk)George ValkenburgPilsener UrtypA_16_037216
Adrie Otte (Zutphen)Brouwersgilde "De Roode Toren"Pale Ale GBA_14_027216
Niels Beekhuizen (Katwijk)Steve HanfordSaisonA_17_097216
Ari Stoop (Bergen op Zoom)Joris StoopBergsche Bierbrouwers GildeSaisonA_17_107216
Hay Staaks (Baarlo)Leo StaaksSint Rombout, De noord-limburgse bierbrouwersWeizenA_19_117216
Rene Olde Hanhof (Enschede)Erik van der KnaapTwents bierbrouwers Gilde HABFaroA_07_017216
Edgar Koelewijn (Bunschoten-Spakenburg)Jeroen LinnenkampWeizenA_19_027117
Marcel Paas (Tilburg)Pilsener UrtypA_16_027117
Harry Pijpker (Smilde)Pilsener UrtypA_16_087117
Jan Sikkens (Bolsward)De Koperen TsjettelAmerican PAA_01_037018
Rick Linssen (Beek en Donk)Peels BierbrouwersgildeIrish Red AleA_09_037018
Frank Veerkamp (Amsterdam)WitbierA_20_027018
Rene Vermerris (Rilland)Peter VermerrisDe DeltabrouwersSaisonA_17_077018
Theo Stapels (Udenhout)De RoerstokPilsenerA_15_107018
Fons Michielsen (Bolsward)De Koperen TsjettelMunchener HellesA_11_026919
Jeroen Free (Bergen op Zoom)Bergsche Bierbrouwers GildeSaisonA_17_056919
Erik Bakker (Haarlem)Edwin de Redelijkheid
BE+ER
't Wort WatWeizenA_19_076919
Peter Vermerris (Rilland)Rene VermerrisDe DeltabrouwersBitter Blond (B)A_03_036919
Jelle Wijbenga (Sint Annaparochie)De Koperen TsjettelOktoberfestA_12_026919
Jelle Wijbenga (Sint Annaparochie)De Koperen TsjettelAmerican PAA_01_136919
Koen Van den Heuvel (Hove)Koen Van den Heuvel
Jan Vandijck
Brouwerij De Brouwer
Bitter Blond (B)A_03_016820
Johan de Kort (Hulst)Bitter Blond (B)A_03_026820
Jelle Wijbenga (Sint Annaparochie)De Koperen TsjettelPilsener UrtypA_16_076820
Theo Bosma (Rijswijk)Pale Ale GBA_14_046820
J Boerema (Muiden)'t Wort WatWeizenA_19_046721
Ronald Toet (Rijswijk)WeizenA_19_056721
Menno Slot (Barneveld)Brouwersgilde "De Roode Toren"OktoberfestA_12_016721
Tim Muizelaar (Amersfoort)WeizenA_19_086721
Ton Fisser (Apeldoorn)Theo Bosma
AWA'85
AWA '85 Apeldoorns Bierbrouwers en wijnmakersgildeAmerican PAA_01_126721
Herman Verbeek (Overloon)Maasland Thuisbrouwers GenootschapAmerican PAA_01_066622
Jos Verlaak (Dalfsen)De Koperen TsjettelAmerican PAA_01_106622
Ton Fisser (Apeldoorn)Laurens Haarman
Theo Bosma
Marian Fisser
AWA'85
AWA '85 Apeldoorns Bierbrouwers en wijnmakersgildeWeizenA_19_106622
Bas de Winter (Heinenoord)De RoerstokPilsener UrtypA_16_016523
paul kitzen (Rozendaal)AWA '85 Apeldoorns Bierbrouwers en wijnmakersgildeOrdinary & Best BitterA_13_026523
Thomas van de Moosdijk (Eindhoven)Peels BierbrouwersgildeSaisonA_17_046523
Niels van der weijden (Nieuw-Vennep)Matthijs van der Weijden't Wort WatIrish Red AleA_09_056523
Harry Pijpker (Smilde)Irish Red AleA_09_066523
Niels Beekhuizen (Katwijk)Steve HanfordOrdinary & Best BitterA_13_036424
Rene Olde Hanhof (Enschede)Erik van der KnaapTwents bierbrouwers Gilde HABOrdinary & Best BitterA_13_046424
Bert Schutte (Zutphen)Brouwersgilde "De Roode Toren"Geuze LambiekA_08_016325
Mascha Spierdijk (Mijdrecht)Francis LandwerdPale Ale GBA_14_056325
Piet Reniers (Eindhoven)De RoerstokWeizenA_19_126226
Jaap Wiersma (Terneuzen)De DeltabrouwersSaisonA_17_026127
Theo Verschoor (Papendrecht)De RoerstokPilsener UrtypA_16_046127
Ari Stoop (Bergen op Zoom)Joris StoopBergsche Bierbrouwers GildeSpeciale BelgeA_18_046127
Geert Bax (Eindhoven)Pieter Van DijkPilsenerA_15_016028
Theo Verschoor (Papendrecht)De RoerstokOrdinary & Best BitterA_13_016028
Ronald Nederhoff (Woudenberg) Blues BrouwersDe AmervalleiBitter Blond (B)A_03_056028
Ton Jansen (Arnhem)Triple WSaisonA_17_085629
Theo Verschoor (Papendrecht)De RoerstokPale Ale GBA_14_015230
Geert Bax (Eindhoven)Pieter Van DijkIrish Red AleA_09_012731

Overzicht van wedstrijden