ONK Brouwen

ONK 31 (2015)

datum:zaterdag 6 juni 2015
organisatie:Bergsche Bierbrouwers Gilde
lokatie:Bergen Op Zoom
kampioen:Jan Sikkens
aantal inzendingen:518
gemiddelde score:73
laagste score:40
hoogste score:92

Verenigingen (voor zover bekend)

VerenigingBierenInschrijvingen
't Wort Wat   44 11
Twents bierbrouwers Gilde HAB   32 5
De Koperen Tsjettel   32 5
De Deltabrouwers   23 8
Peels Bierbrouwersgilde   22 5
Maasland Thuisbrouwers Genootschap   20 4
Bergsche Bierbrouwers Gilde   17 4
Wijn aan de Rijn   16 4
De Amervallei   11 5
De Roerstok   9 3
St. Petri Gilde   9 3
Sint Rombout, De noord-limburgse bierbrouwers   9 3
Groningsch Bier- en Wijnmakersgilde   9 2
Edes Wijn en Biergilde   7 1
Bier- en Wijngilde Ambrasserie   6 1
Wijngilde 't Vaatje, Lebbeke (BE)   6 1
De Wortketel   4 1
Entre Les Collines (BE)   3 1
Kempenbrouwers   3 1
Triple W   2 1
Brouwersgilde "De Roode Toren"   2 1
AWA '85 Apeldoorns Bierbrouwers en wijnmakersgilde   2 1
ABV de Bierkaai   2 1

Bieren per klasse

A: 123
B: 52
C: 134
D: 143
E: 20
V: 46

Uitslagen

Klasse:

Klasse A

DeelnemerSamen metGildeBiertypeNr.Scoreeind klassering
Jan Sikkens (Bolsward)De Koperen TsjettelBrettanomyces BlondA-028891
Anton Hoogland (Winschoten)Groningsch Bier- en WijnmakersgildeKolschA-086872
Richard van MaurikBerliner WeisseA-104863
Chris Aarsen (Bad Bentheim)Twents bierbrouwers Gilde HABPilsener (Urtyp)A-072854
Peter Vermerris (Rilland)Rene VermerrisDe DeltabrouwersBitter BlondA-088855
Rick Linssen (Beek en Donk)Peels BierbrouwersgildeKuitA-077856
Peter BosWeizenA-009857
Peter Slijfer (Ter Apelkanaal)Groningsch Bier- en WijnmakersgildeSaisonA-092848
A.C. van NuenenSaisonA-039839
Rene Olde Hanhof (Enschede)Erik van der KnaapTwents bierbrouwers Gilde HABOrdinary & Best BitterA-0958310
Sjaak van der Lee (Middenbeemster)'t Wort WatSaisonA-0358311
John MustersWitbierA-0278312
John van den Berg (Monster)'t Wort WatSaisonA-0448213
Wolter Jonkman (Hoorn)ABV de BierkaaiSaisonA-0028214
Fokko Zandbergen (Maastricht)Entre Les CollinesWeizenA-0988215
Peter Spaan (Son)Peels BierbrouwersgildeIrish Red AleA-0748216
Erik RubenAmerican Pale AleA-1418217
Jan Sikkens (Bolsward)De Koperen TsjettelSaisonA-0298218
Herman Verbeek (Overloon)Maasland Thuisbrouwers GenootschapSaisonA-0468219
Rick Linssen (Beek en Donk)Peels BierbrouwersgildeSpeciale Belge (Pale Ale B)A-0798220
Evert van Esveld (Hooglanderveen)De AmervalleiWeizenA-1118121
Joop & JoWeizenA-1118121
Ari Stoop (Bergen op Zoom)Bergsche Bierbrouwers GildeBrettanomyces BlondA-1018023
Rick Linssen (Beek en Donk)Peels BierbrouwersgildePilsenerA-0788024
Chris Aarsen (Bad Bentheim)Twents bierbrouwers Gilde HABSaisonA-0618025
Ben Haspers (ROTTERDAM)WeizenA-1388026
Ger Veltman (Groningen)SaisonA-1338027
Robert de Boer (Wijk bij Duurstede)Edes Wijn en BiergildeSaisonA-0557928
Robert de Boer (Wijk bij Duurstede)Edes Wijn en BiergildeWitbierA-0127929
Kees Rommelse (Best)KempenbrouwersSaisonA-1327930
Sander van DijkSpeciale Belge (Pale Ale B)A-0107931
Herman Verbeek (Overloon)Maasland Thuisbrouwers GenootschapAmerican Pale AleA-0487932
Jeroen Free (Bergen op Zoom)Bergsche Bierbrouwers GildeBrettanomyces BlondA-0917933
Gert-Jan KnetschWeizenA-1297934
Peter Spaan (Son)Peels BierbrouwersgildeAmerican Pale AleA-0757935
Bareld Vegter (Monster)'t Wort WatBitter BlondA-0077836
Rick Verhees (Aarle-Rixtel)SaisonA-0167837
Bram Hoogesteger (Kapelle)De DeltabrouwersOude Geuze LambiekA-1367838
Jelle Wijbenga (Sint Annaparochie)De Koperen TsjettelPilsenerA-0507839
John van den Berg (Monster)'t Wort WatBitter BlondA-0437740
Hay Staaks (Baarlo)Leo StaaksSint Rombout, De noord-limburgse bierbrouwersWeizenA-1107741
K. Hoogstraaten (Amersfoort)De AmervalleiWitbierA-0837642
Rick Verhees (Aarle-Rixtel)Speciale Belge (Pale Ale B)A-0177643
Alex Smit (Wilnis)Wijn aan de RijnWeizenA-0227644
Arie van Kasteren (Waalre)Peels BierbrouwersgildeAmerican Pale AleA-0547645
Ralph van den Boom (Elden)Berliner WeisseA-0667646
Herman Verbeek (Overloon)Maasland Thuisbrouwers GenootschapWeizenA-0477547
Daniel van der Slikke (Hillegom)'t Wort WatSaisonA-0087548
Hobbybrouwerij de CommiesSaisonA-0087548
Ari Stoop (Bergen op Zoom)Bergsche Bierbrouwers GildeSaisonA-1027550
Kees Rommelse (Best)KempenbrouwersSaisonA-1317551
Freek Keijzer (Almelo)Twents bierbrouwers Gilde HABSaisonA-0577552
Gilbert van den Hoogen (Siebengewald)Bitter BlondA-0187453
Fokko Zandbergen (Maastricht)Entre Les CollinesPale Ale (GB)A-0977454
Niels BrusseeWeizenA-1287455
Anton Hoogland (Winschoten)Groningsch Bier- en WijnmakersgildePilsener (Urtyp)A-0857456
John Kerstens (Mill)SaisonA-0587457
Jan Spoelstra (Assen)De WortketelSpeciale Belge (Pale Ale B)A-0327458
Henk van Riet (Steensel)SaisonA-0037459
Fokko Zandbergen (Maastricht)Entre Les CollinesSaisonA-0997360
Freek Keijzer (Almelo)Twents bierbrouwers Gilde HABPilsenerA-0567361
Joop & JoPilsenerA-0567361
Johan Tiegelaar (Sint-Annaland)Bergsche Bierbrouwers GildeBitter BlondA-0827363
Chris Aarsen (Bad Bentheim)Twents bierbrouwers Gilde HABSaisonA-0607364
Adrie Otte (Zutphen)Brouwersgilde "De Roode Toren"OktoberfestA-1307365
Joop & JoOktoberfestA-1307365
Paul de WitWeizenA-0317267
Rene Olde Hanhof (Enschede)Erik van der KnaapTwents bierbrouwers Gilde HABBrettanomyces BlondA-0947268
E. KatuinBitter BlondA-0257269
Hans VerdonkAmerican Pale AleA-0347270
Theo de Wagenaar (Rijnsaterwoude)Wijn aan de RijnWitbierA-0497271
Geert Bax (Eindhoven)Pieter Van DijkPilsenerA-0147272
Wolter Jonkman (Hoorn)ABV de BierkaaiSpeciale Belge (Pale Ale B)A-0017273
Alrik De waardt (Utrecht)American Pale AleA-0417174
Reinold Koelink (Arnhem)Triple WIrish Red AleA-0937175
Alex Smit (Wilnis)Wijn aan de RijnSaisonA-0217076
Henk-Jan Balkema (West-Terschelling)SaisonA-0237077
Asparuh AsparuhovPilsenerA-0897078
Chris Aarsen (Bad Bentheim)Twents bierbrouwers Gilde HABBitter BlondA-0717079
Yoeri Sanstra (Voorhout)'t Wort WatMunchener HellesA-0247080
Richard van MaurikBerliner WeisseA-1057081
Jelle Wijbenga (Sint Annaparochie)De Koperen TsjettelOktoberfestA-0517082
Geert Bax (Eindhoven)Pieter Van DijkSaisonA-0136983
Rick Linssen (Beek en Donk)Peels BierbrouwersgildeSaisonA-0766984
Gertjan Toorenaar (Kapelle)De DeltabrouwersWitbierA-0686885
John MustersIrish Red AleA-0266886
Rien Rolf-TimmerSaisonA-1406887
Chris Aarsen (Bad Bentheim)Twents bierbrouwers Gilde HABSpeciale Belge (Pale Ale B)A-0626888
Rob VissersBitter BlondA-1346889
Alrik De waardt (Utrecht)Pale Ale (GB)A-0406790
Willem Bongers (Hilversum)Happy HoppersWitbierA-0156791
Ralph van den Boom (Elden)California SteamA-0656692
Richard van MaurikBerliner WeisseA-1066693
Erik RubenSaisonA-1426694
William Kloek (Veghel)Maasland Thuisbrouwers GenootschapSpeciale Belge (Pale Ale B)A-0846695
Marcel Boshuizen (Amersfoort)De AmervalleiWitbierA-1266696
Ben Haspers (ROTTERDAM)OktoberfestA-1376597
Alrik De waardt (Utrecht)SaisonA-0426598
Paul CaqueleinSaisonA-1096599
Gertjan Toorenaar (Kapelle)De DeltabrouwersWeizenA-06764100
Christiaan SalomonsIrish Red AleA-08064101
Wiebe Gouwens (Almere)SaisonA-12764102
Arie Luijendijk (Deventer)WeizenA-08164103
Arent Hulscher (Mijdrecht)Wijn aan de RijnSaisonA-05363104
Chris Aarsen (Bad Bentheim)Twents bierbrouwers Gilde HABKolschA-06362105
Frans KempersBrettanomyces BlondA-07062106
Jelle Wijbenga (Sint Annaparochie)De Koperen TsjettelSaisonA-05261107
Bram Hoogesteger (Kapelle)De DeltabrouwersOude Geuze LambiekA-13561108
Guus Bogaard (Beetsterzwaag)De Koperen TsjettelMunchener HellesA-03361109
Mat VullingsSint Rombout, De noord-limburgse bierbrouwersWeizenA-10061110
Marco de RidderPale Ale (GB)A-09060111
Jos Verlaak (Dalfsen)De Koperen TsjettelSaisonA-04560112
Richard van MaurikAmerican Pale AleA-10857113
George van der Ende (Grave)Maasland Thuisbrouwers GenootschapOktoberfestA-02056114
Rene Olde Hanhof (Enschede)Erik van der KnaapTwents bierbrouwers Gilde HABBitter BlondA-09655115
Peter Spaan (Son)Peels BierbrouwersgildeBerliner WeisseA-07355116
Fons Michielsen (Bolsward)De Koperen TsjettelSaisonA-03654117
Max Nibbering (Purmerend)KolschA-10754118
Rob Kijk in de Vegt (Zwolle)St. Petri GildeSaisonA-06454119
Paul de WitPilsenerA-03053120
John Kerstens (Mill)SaisonA-05952121
Jaap Wiersma (Terneuzen)De DeltabrouwersSaisonA-03852122
Ruud DetertWitbierA-01945123

Overzicht van wedstrijden